55.000 TL monitör hariç sistem önerisi

Loxman12

Femtopat
Merhaba, yakın zamanda 55k bütçe ile ana amacı 2K oyunculuk olan bir sistem toplamayı düşünüyorum. Gönül ister ki 4K olsun ama bu sisteme dahi bütçem zar zor yetiyor. Bu sebepten performanstan kayıp verip 4K bir monitör almak yerine 2K almayı tercih ettim. Sonuç olarak ana amacı 2K oyun oynamak olmakla beraber yan işler olarak Photossop/Unreal 5 oyun kodlama işleri için de ideal bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sistemin DDR5, AM5 olması benim için önemli. Şimdiden öneri ve cevaplarınız için teşekkürler.
Saygılar.

Asus TUF Gaming VG289Q 28 Inç 60Hz 5ms (HDMI+Display) 4K UHD FreeSync IPS Monitör - Gaming.Gen.TR ultimayı alırsanız bu monitörüde alabilirsiniz saygılar.

ASUS TUF GAMING VG27AQ 27" 2560x1440 WQHD 165Hz 1ms HDMI DP HDR IPS G-Sync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR bunuda düşünebilirsinz

Asus TUF Gaming VG289Q 28 Inç 60Hz 5ms (HDMI+Display) 4K UHD FreeSync IPS Monitör - Gaming.Gen.TR ultimayı alırsanız bu monitörüde alabilirsiniz saygılar.
Hocam 4070 Tİ 4K için pek uzun ömürlü değil galiba. Ek olarak attığınız monitör 60 Hz bu sebepten tercih etmeyi düşünmüyorum. Yine de cevabınız için teşekkürler.

Bunlar 53K tutuyor.

Böyle bir sistem bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı