55-60 bin TL toplama sistem önerisi

Cycloneres

Decapat
Daha fazla  
Son zamanlarda çıkan yeni oyunların neredeyse hepsini oynuyorum. Maksimum olarak 62K kadar bir bütçem var, önerilerinizi bekliyorum. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
ENZO-4070Ti / AMD Ryzen 5 7500F / ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4070 Ti OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR elinizde arta kalan parayı döviz olarak tutmanızı öneriyorum. Yakın vakitte 8000 serisi çıkacağı için 8000 serisi işlemciye geçiş yapabilirsiniz.
Kasanın SSD'sinin değişmesini şiddetle tavsiye ediyorum, önerim Samsung 980 Pro 1TB modeli olacaktır.
RAM için Corsair Vengeance 2x16 RAM'lerini öneririm.
Bu şekilde yaptığınız zaman elinizde kalacak olan bütçeyi elinizde tutup 8000 serisi işlemciye geçerseniz performansınızın daha yüksek olacağını düşünüyorum.

ENZO-4070Ti / AMD Ryzen 5 7500F / ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4070 Ti OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR elinizde arta kalan parayı döviz olarak tutmanızı öneriyorum. Yakın vakitte 8000 serisi çıkacağı için 8000 serisi işlemciye geçiş yapabilirsiniz.
Kasanın SSD'sinin değişmesini şiddetle tavsiye ediyorum, önerim Samsung 980 Pro 1TB modeli olacaktır.
RAM için Corsair Vengeance 2x16 RAM'lerini öneririm.
Bu şekilde yaptığınız zaman elinizde kalacak olan bütçeyi elinizde tutup 8000 serisi işlemciye geçerseniz performansınızın daha yüksek olacağını düşünüyorum.

Hocam öneriniz için teşekkürler ayrıca işlemciyi Ryzen 7 7700X olarak değiştirdim sıvı soğutucu önerebilir misiniz bunun için şimdiden teşekkürler.

Sıvı soğutucu tarafında pek bilgim yok fakat 8000 serisi geleceği için 7700X yerine biraz daha bekleyip yeni gelecek seriyi almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı