550 TL gamepad önerisi

EfeSallla

Zeptopat
Daha fazla  
FC 24 PC'de aldım hangi oyun konsolu almalıyım bütçem 500-550 TL arası önerir misiniz? Çok iyi durumum yok.

Biraz daha katıp Logitech F310 al çakma DS4 önermem.

FC 24 PC'de aldım hangi oyun konsolu almalıyım bütçem 500-550 TL arası önerir misiniz? Çok iyi durumum yok.

Bu bütçede 2.elde 8BitDo Ultimate C bulursan al. Bulamazsan hiç almaya uğraşma Max 9 ay ömür biçerim kollar için.
İlla alacağım dersen önermek istemesem de F310 var.
Bütçeni gördüğüm için buralara çıkacağını çok sanmıyorum ama çıkarsan da: Amazon.com.tr

Hocam F310 veya F710 önermem almayın 2 ay kullandım 2. el olarak sattım RT lt tuşları acayip sert ve ergonomik değil bende yeni replika DS4 aldım orijinal ile birebir.

Hocam F310 veya F710 önermem almayın 2 ay kullandım 2. el olarak sattım RT lt tuşları acayip sert ve ergonomik değil bende yeni replika DS4 aldım orijinal ile birebir.
Replikalardaki ölü bölgeler yeter bence sorun olarak.

Hocam Amazon'da vergilerle 1200e kadar çıkıyor hem kablolu onun yerine banggoddan Wireless varyasyonu kuponlarla 1000TL'ye kadar düşüyor o daha mantıklı olabilir.

Hocam Amazon'da vergilerle 1200e kadar çıkıyor hem kablolu onun yerine banggoddan Wireless varyasyonu kuponlarla 1000TL'ye kadar düşüyor o daha mantıklı olabilir.

Nays ile Amazon da ortalama aynı fiyata geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…