550 TL Mause ve Klavye Önerisi

• Konuyu başlatan Kaleo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 453

Kaleo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Elimde 550 TL var, N11 üzerinden 3 ürün seçtim. Fakat çok emin değilim, bir size sormak istedim. Bu fiyata daha iyisi var mı ? Artısı eksisi nedir ? Şimdiden teşekkürler

Klavye 1
Klavye 2
Mause

Hocam bence de emin olma zaten Trust nedir o bütçelerde?
Mouse belki değişebilir ya da ucuza gelince alınabilir ama mekanik klavye için indirim çok iyi duruyor.

Hocam bence de emin olma zaten Trust nedir o bütçelerde?
Mouse belki değişebilir ya da ucuza gelince alınabilir ama mekanik klavye için indirim çok iyi duruyor.
Hocam benim için klavyede görüntü 1 tık daha önemli.

Seçtiğiniz mouse gayet güzel. Klavye olarak Corsair K55 öneririm. Eğer "Türkçe Klavye" takıntınız yoksa Steelseries Apex 150'de olabilir.

Hocam ilk klavye olan Asus'un görüntüsü çok hoşuma gitti, performansı nasıldır ?
Klavyeden nasıl bir performans bekliyorsunuz ki? Hiçbir klavye sizi daha iyi veya kötü oyuncu yapmaz. Fareye yüksek bütçe ayırmak bence daha mantıklı. Elinize uygun bir farenin katkısı çok daha büyük olur.
Deathadder almak istiyorsanız da Elite modelini almaya çalışın Essential modeli geride kaldı. Yine de elinizin şu şekilde ölçüsüne tutuş şeklinize göre seçmeniz daha mantıklı olur.

375109

Burayı da kullanabilirsiniz: Find A Mouse - Rocket Jump Ninja

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı