550 TL'ye kadar kulak üstü kulaklık önerisi

Bütçe
550
:D Sharkoon olanda çok kafama yattı XPG'nin yanında biraz da klavyeye bütçe kalmasını istiyorum Gamenote'nin KB857l modelini alacağımda. Hem Sharkoon olan şu an Hepsiburada'da 2 3 TL daha ucuz aynı satıcı.
Sharkoon + Klavye mantıklı. Sharkoon RUSH ER3 en F/P kulaklık diyebiliriz neredeyse.

Arkadaşlar XPG olanı almayı düşünüyorum herhangi bir sorunu falan var mıdır alınır mı sizce?

Güzel model hocam incelemeleride var klavye almayacak olsaydım XPG'yi ya da Gamenote H2002D alırdım.

Edit: Sharkoon ER3'ü sipariş ettim geldiğinde biraz kullandıktan sonra ya buraya uzun kullanmıda deneyimlerimi yazarım ya da makale yazarım.

Son düzenleme:
Güzel model hocam incelemeleride var klavye almayacak olsaydım XPG'yi ya da Gamenote H2002D alırdım.

Edit: Sharkoon ER3'ü sipariş ettim geldiğinde biraz kullandıktan sonra ya buraya uzun kullanmıda deneyimlerimi yazarım ya da makale yazarım.
Hayırlı olsun. Güzel bir kulaklık. Ekolayzer ayarını yapmayı unutmayın.

Sağ olun hocam bu bütçede adamakıllı başka kulaklık bulamazdım şoktaki Redragon kulaklıkla arasında gidip geldim ama Sharkoon fiyat olarak da tatmin etti beni.
Sharkoon kulaklığı telefonum için kullanıyorum ben. Çok ucuza aldım. Bilgisayarda da denedim. Ses kasma konusunda da başarılı.

Geri
Yukarı