5500 TL civarı laptop önerisi

RAZORONE

Hectopat
Daha fazla  
İyi aķşamlar. Aklımda bir iki model var aslinda.

i7 h9. nesil islemci.
500 GB OCZ M.2 SSD.
8 GB RAM'li.
3 GB GTX 1050.
FreeDOS Monster mi?
Yoksa.
8. nesil I5 H.
1TB HDD.
4 GB GTX 1050.
8 GB RAM.
Win 10'lu ASUS mu?

Mantık olarak Monster daha maķul. Ama şikayet sitelerinde 2 yıl sonra anakart yaktı diye 2-3 şikayet gördüm.
Acaba Monster'ın anakartlari dandik olabilir mi?

ASUS'a gore ve yukaridaki ASUS'la ayni FPS değerlerinde mi gezer? Çünkü anakart dandikse işlemciyi tam gücü ile kullanamaz. Var mı öneriniz? Bunlar dışında model marka da olur GTA 5 Sniper Elite V2 tarzı orta ust sayılacak oyunlar ve uzaktan eğitim için lazım almışken orta segment alayım diyorum şimdiden teşekkurler.

Son düzenleme:
Çalıştığım yerde Monster Abra A5 V13 vardı. 1 ay sonra klavyeden Windows tuşu çalışmadı. Hiç klavye kullanmadığım halde. Yazılımcıyım ek klavye kullanıyoruz devamlı. Ayrıca kasa kalitesi çok kötü. Plastik ve geri dönüşüm plastiği gibi. Birde benim kullandığım modelde ses az çıkıyordu. Özellik olarak güzel ama malzeme olarak kötü diyebilirim. Benim 3 ay içinde deneyimlerim bunlar. Şimdi kendi iş yerimizi açtık orda Dell G3 3590 aldık. Fiyat olarak aralarında çok fark var ancak gerçekten memnunum. Kısacası Monster tavsiye etmem.

Fikrim yok ama dediğim gibi laptop şart değilse bence masaüstü alın çünkü aslında 4 GB ekran kartı bana göre çok iyi değil ama laptoplar pahalı olduğu için 4 GB önerdim.
yerim yok masaustu için keske olsa yoksa dediğiniz gibi 5.5 k ya ćok daha iyi fps verebilecrk makineler toplanir ama koyabilecek tek odam nem yapıyor cihaz çöp olur diye korkuyorum masaüstü alırsam
Çalıştığım yerde Monster Abra A5 V13 vardı. 1 ay sonra klavyeden Windows tuşu çalışmadı. Hiç klavye kullanmadığım halde. Yazılımcıyım ek klavye kullanıyoruz devamlı. Ayrıca kasa kalitesi çok kötü. Plastik ve geri dönüşüm plastiği gibi. Birde benim kullandığım modelde ses az çıkıyordu. Özellik olarak güzel ama malzeme olarak kötü diyebilirim. Benim 3 ay içinde deneyimlerim bunlar. Şimdi kendi iş yerimizi açtık orda Dell G3 3590 aldık. Fiyat olarak aralarında çok fark var ancak gerçekten memnunum. Kısacası Monster tavsiye etmem.
teşekkur ederim verdiginiz bilgiler , kullanıcı yorumu için tam tahmin ettiğim gibi o zaman. ekran kartı işlemci iyi ama malzeme kalitesi berbat büyük ihtimal. i9 koysa bile anakart dandik olduğu için başka bir markanın i 5 iyle aynı fps değeri veriyor. Tekrardan Teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı