5500 TL hazır sistem önerisi

EmreSahinn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tanıdığım elden taksit olmak şartıyla bir sistem almak istediği söyledi elden taksit yapan Ankara üzerinde evkur aklımıza geldi bizimde bütçemiz dahilinde baktığımızda şu sistemler en oluru gibi oldu sizce ne yapmalıyız yardımcı olursanı sevinirim benim tercihim Ryzen 7 2700 işlemcili olan sistem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin tercihiniz olan sisteme alındıktan sonra 8 GB RAM daha eklenip kullanılabilir.

- AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci MPK
- MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart
- XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
- MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı
- CORSAIR Carbide Serisi SPEC-05 550W 80+ USB 3.0 Siyah Mid Tower Kasa
- SAMSUNG 250GB 860 EVO SATA 3.0 2.5" SSD (550MB Okuma / 520MB Yazma)
Bunları seçtiğinde 4871 TL bir fiyata denk geliyor RAM takarsın bir tane daha gayet güzel bir sistem o sistemlere para verme bence.
Dipnot: Ortadaki sistemde belki alınabilir.

Rx5500xt fiyatına oranla verdiği performans nedeniyle şuan kesinlikle alınmaması gereken bir kart olduğunu düşünüyorum.

RX 5500 XT fiyatına oranla verdiği performans nedeniyle şu an kesinlikle alınmaması gereken bir kart olduğunu düşünüyorum.

Hocam fiyat olarak çok haklısın tek alındığında fakat sistemin içinde olduğu için onu ekledim yukarıdaki sistemlerden iyidir yani.

Hazır sistemlerde şu an görebildiğim bunlar var.Rx5600XT,2060-2060S seviyesinde bir kart.Eğer P2 alacaksanız ssd'yi değiştirip alın.

O nasıl vicdansız bir fiyatlandırmadır yahu, o firmayla ev kurulmaz ev yıkılır.
Taksitli alıveriş hayatım boyunca yapmadım krediden de anlamam fakat illaki vade farkıyla alacaksa, kredi çekip düzgün bir firmadan tek seferde alışveriş yapıp bankayla çözsün ödeme kısmını.

Önerileriniz için teşekkür ederim lakin alacak kişi ben değilim sizin doğrultunuzda sizlerin bana aktardıklarını aktaracağım dediğiniz gibi o fiyata o sistemler etmez yine de teşekkür ederim yorumlarınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…