5500 TL i7 7700 sistem

Bura nere

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar topladım. Sistemde kesin olarak istediğim şeyler i7 6700 model işlemci ve 500 GB SSD olması. Diğer parçaları siz önerir misiniz? Ben böyle yaptım ancak ne kadar tutarlı bir sistem pek bilemedim yardımınıza ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler Bütçem 5500 TL.

Dosya Ekleri

• eyy.png
    77,4 KB · Görüntüleme: 90
İşlemciyi i5 6500'e düşürüp ekran kartını rx 480'e çıkarırsan daha uygun olur , onun dışında bir sorun yok gibi .

İşlemciyi i5 6500'e düşürüp ekran kartını rx 480'e çıkarırsan daha uygun olur , onun dışında bir sorun yok gibi .

Topladığım bilgisayarı iş için de kullanacağım. Render, ileri seviye kodlama ve birden fazla sanal sunucu yönetimi gibi.

Topladığım bilgisayarı iş için de kullanacağım. Render, ileri seviye kodlama ve birden fazla sanal sunucu yönetimi gibi.
Bence hal böyleyse Ryzen'e yönelmen daha mantıklı olucaktır.

o da bayağı pahalı sanki..
Yani işlemci bazında tabi ki fiyatı i7 7700K dan bile yüksek fakat bakacak olursak işlemciye verdiğini Anakart fiyatıyla dengeliyor. Yani bana sorarsan güzel bi piyasa araştırmasıyla güzel ve güncel bir sistem toplayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…