5500 TL Monitörlü Sistem Toplama

NightLight

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Bu yazın sonuna doğru bir toplama sistem alacağım. Aklımda bu var sizlere danışayım dedim.
Ekran Alıntısı2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
İleride SSD ve RAM eklemesi yapabilirim.

Kasa
Harddisk
Anakart
RAM
Monitör
İşlemci
Ekran kartı

Dolar 5.20 gerçekten toplamayı düşünüyor musun? Bunun yerine sadece oyun oynayacaksan PS4 al derim. Eski bilgisayarın varsa da günlük işlerini halledebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre bunu koyalım zaten tek fark ekran büyüklüğü ve sisteme önem verelim bence. Bu arada farklı farklı sitelerden toplayabilir miyiz ben Nanokatolog'dan toplayacağım. Belki başka site daha ucuz olur oraya giderim Nanokatolog'dan gelen bileşenlerin gelmesi 20 günü buluyor ama yurtdışından geldiği için normal fiyatlara göre aşırı ucuza alıyorsun.
Monitör bu

8934450790450.jpg

Dolar 5.20 gerçekten toplamayı düşünüyor musun? Bunun yerine sadece oyun oynayacaksan PS4 al derim. Eski bilgisayarın varsa da günlük işlerini halledebilirsin.

Zorunluluktan alıyorum dolar yüzünden evde bilgisayar yok :)

Monitöre bunu koyalım zaten tek fark ekran büyüklüğü ve sisteme önem verelim bence. Bu arada farklı farklı sitelerden toplayabilir miyiz ben Nanokatolog'dan toplayacağım. Belki başka site daha ucuz olur oraya giderim Nanokatolog'dan gelen bileşenlerin gelmesi 20 günü buluyor ama yurtdışından geldiği için normal fiyatlara göre aşırı ucuza alıyorsun.
Monitör bu

Nanokatolog'a bakabilirim. Fakat attığın link sadece fotoğraf.
AOC 21.5" G2260VWQ6 HDMI DP Freesync 75Hz Full HD Gaming Monitör | ITOPYA
Bundan mı bahsediyorsun?

Sadece oyunda kullanmayacağım. Birde biraz uzun ömürlü olması gerekiyor. İleride i3 yetmeyebilir. Ama sinerjiden toplanabilir daha ucuz gibi duruyor
160 TL daha fazla tuttu ama gene iyi oldu Ryzen 2400G koydum fazla aşmasın diye yanına da RX 580 koydum zaten monitör FreeSync o da senin işine yarayacak inşallah beğenirsin.
Ekran Alıntısı.PNG

160 TL daha fazla tuttu ama gene iyi oldu Ryzen 2400 G koydum fazla aşmasın diye yanınada RX 580 koydum zaten monitör FreeSync o da senin işine yarayacak inşallah beğenirsin.
Eki Görüntüle 321281
5.2 dolar kuruyla toplanabilecek en güzel sistemlerden bir tanesi olmuş. Teşekkürler. Sinerji çok daha ucuzmuş. Ama çok az bir farkla yeni nesil anakart alınabilir.
MSI B450M PRO-VDH AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466MHz (A-XMP OC MODE) HDMI DVI Anakart | ITOPYA

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı