5500 TL PC önerisi

Şimdi soaris benim yukarıda yazdığımı oku bir de zaten modart ile arasındaki fiyat farkı 650 TL bu fark ile ekran kartını veya SSD değiştirebilir modifikasyonlar yapabilir anlatabildimmi diğer yorumlarımı okumadan yorum yap istersen.

Sadece ekran kartları arasında 1000 lira var, işlemciler arasında 400 TL var, o RAM'in 8 GB'ı da 300 TL. Toplam: 1700 TL. 2.elden daha ucuza satsan 2000 lira üstü :) Konuyu susturuyorum, bomboş bir insansın. Kasa ve PSU ne olacak :)?

@Ölüler Görür Evet, ekran kartını takmıyorlar. Ama ekran kartı takmak aşırı kolay bir işlem. İnternetten 1 video izlediğinizde bile takarsınız. En kötü buraya bir şey yazarsınız. O da olmadı birine taktırırsınız. Kolay bir şey.

Sadece ekran kartları arasında 1000 lira var, işlemciler arasında 400 TL var, o RAM'in 8 GB'ı da 300 TL. Toplam: 1700 TL. 2.elden daha ucuza satsan 2000 lira üstü :) Konuyu susturuyorum, bomboş bir insansın. Kasa ve PSU ne olacak :)?
Hay allahım orada modifikasyon edebiliyorsun iyisi ile değiştirirsen zaten üzerine ne kadar ekleneceğini söylüyor kasayı aynı fiyata daha düzgünü varsa değiştirebilirsin PSU da aynı şekilde asıl sen boş düşünüyorsunyim.Kafadan fiyat sallamak ne kolay sonuçta karşımdakinin tezini çürüteyim derdindesin önerdiğim zoruna gitmişki R3 3100 sistemlere laf söylemiyorsun fanboysun bariz işte zoruna gitmese bu kadar yazmazdın.Ben modarta kötü demedimki onu alabiliyorsa onu alsın dedim mesajlarımı okursan.

Son düzenleme:
Hay Allah'ım orada modifikasyon edebiliyorsun kasayı aynı fiyata daha düzgünü varsa değiştirebilirsin PSU'da aynı şekilde asıl sen boş düşünüyorsun.

Çok güzel kasalar hepsi(!) Power Boost çok güzel marka (!) :) 2000 lira nereye gitti :D? Artık buraya yazmıyorum. Sen, çöp PSU, kötü SSD, çöp kasa, az RAM ve çöp ekran kartlı sistemi savunmaya devam et.

Bu arada çok sağ olun tavsiyeler için modart ı 30 dakika sonra sipariş ediyorum. Kargoda ezilme açılma gibi bir durum da tutanak tutup iade edebiliyorum galiba.

Çok güzel kasalar hepsi(!) Power Boost çok güzel marka (!) :) 2000 lira nereye gitti :D? Artık buraya yazmıyorum. Sen, çöp PSU, kötü SSD, çöp kasa, az RAM ve çöp ekran kartlı sistemi savunmaya devam et.
Ben bu sistemi savunmuyorum bunuda modifikasyon edebilirsin dedim illa orada satılanı kullanacaksın diye bir kaide yok.İntel deyince zaten size batıyor.Yazılanları kabatastak okuyup ha bu bu diyor sen nasıl böyle dersin kafasındasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı