5500 TL televizyon önerisi

Yorumunuzu okudum, bu fiyat bandında diğer 43 inç televizyonlardan daha iyi bir seçenek gibi duruyor. Özellikle Va panel arıyorum çünkü geceleri film izlemeyi seven birisiyim ve ips panellerde hiç zevkli olmuyor. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Koltuktan izleyecekseniz televizyonun önüne armut koltuklar koyup ondan izleyip arkadaki normal koltuklarda da oturabilirsiniz. Çünkü 5 metre çok uzak küçük yazıları mümkün değil okuyamazsınız.

Koltuktan izleyecekseniz televizyonun önüne armut koltuklar koyup ondan izleyip arkadaki normal koltuklarda da oturabilirsiniz. Çünkü 5 metre çok uzak küçük yazıları mümkün değil okuyamazsınız.
Koltukları biraz daha öne doğru yaklaştırmayı düşünüyoruz, ancak öyle görülebilir gibi.

Siparişi verdim ancak aklıma takılan bir soru var. Bu ürün monitör kategorisine de girdiği için yetkili servis gelip kurulumunu ücretsiz olarak yapıyor mu ?

Yetkili servisin kuruluma gerek yok. Kendin yapabiliyorsun monitör olduğu için. Ben Samsung'u arayıp sormuştum ama ben kuramam dersen TV aldım dersin gelip kurarlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…