5500TL Oyun Amaçlı Bilgisayar

Arkadaşlar yanlış anlamayın, çoğunuz parçaların linklerini farklı farklı sitelerden koymuşsunuz. Tamam fiyat daha ucuza geliyor ama, çoğuna güvenmek zor. Nanokatalog mesela, her yer şikayet edenlerle dolu. Gidip qp bilişim yazmışsınız, nasıl güvenebilirim? Şahsen kendim sikayetvar.com da sorgulatıyorum, çoğu inanilmaz fazla şikayet alan siteler. Sizden ricam bu siteler arasında en guvenilir bulduğum itopya'dan toplamanız. Kendim güvenemediğim siteye arkadaşımı yönlendiremem.
Belli başlı paylaşım yapan isimlerin verdiği sitelere güvenebilirsiniz. Nanokatalog da ki sorun firmanın ürünlerini ithal edip, son kullanıcıya ulaştırıyor olması.Dolayısı ile teslimatta gecikmeler ve doğal olarak da garanti konusunda bazı sorunlar oluyor, göze alan alışverişini yapıyor alamayan yapmıyor. Sadece adını bildiğiniz belkide daha önce alışveriş yaptığınız için güvendiğiniz tek bir firmadan yapılan alışveriş yeri gelip bir donanımdan fedakarlık etmeniz anlamına gelebilir.Güvendiğinizi söylediğiniz firma benim nazarımda istisnalar hariç Vatandan sonra alışveriş yapılmaması gereken 2. firmadır mesela.Bugüne kadar araştırma yapıp da itopya da ucuzmuş dediğim bir ürünle karşılaşmadım.

Merhabalar. Bir arkadaş bilgisayar toplayacak ona yardım etmek amaçlı bu konuyu açtım. 5200TL (5500'e kadar esneyebilir) bütçe var. 1060 olabilirse tadından yenmez ama olmazsa da canınız saolsun. Yardımlarınızı bekliyorum.
İntel almanı tavsiye ederim H ve B serisi çıktı artık alınması uygun bence .

Sadece İtopya.com üzerinden toplandığı zaman belirtilen bütçenin üzerine ne kadar çıkılıyor bakın.
Bu durum yüzünden tek yere bağlı kalmamak lazım.
itopya sistem toplama.PNG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı