Çözüldü 5500XT ile mining yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Yaklaşık 1.5 senedir 5500XT kartım ile sorunsuz mining yapıyordum fakat şu an yapamamaya başladım. Sabah uyandığımda driver kendi kendini silmişti ben de yenisini yükledim ve tekrar başlattım miningi.

Şu an miner programını açtıktan 5 dakika sonra Mh/s en yükseklerden 0 Mh/s'ye düşmeye başlıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:
Enteresan ilk defa karşılaştım.
Ben de mining yapıyorum o kart ile tahmini 30Mh/s falan almanız gerekiyor.
0 Mh/s de kart site de görünüyor mu?
26.8 Mh/s civarı alıyordum normal olarak, şu an 5 dakika sonra 0 Mh/s'ye düşüyor. Hala çözüm bulamadım.

Sitede gözükmüyor sanırsam 0 Mh/s olduğu için.

26.8 Mh/s civarı alıyordum normal olarak, şu an 5 dakika sonra 0 Mh/s'ye düşüyor. Hala çözüm bulamadım.

Sitede gözükmüyor sanırsam 0 Mh/s olduğu için.

Normalde bu tür sorunlarla modlama yapılınca karşılaşılıyor ve sürekli amd kartlarda sorun çıkıyor.
Üzüldüm şu an neden olmuyor ki.
Bende de 2 tane RX 580 vardı code 43 sorunu veriyordu elimden çıkardım çok şükür.
Belki bir tık saçma gelebilir ama yaptığınız sistemin BIOS'unu sıfırlamayı dener misiniz ben arada yapıyorum en azından teknik mi donanımsal bir sorun mu onu öğreniriz.
Hem parçaları falan da çıkar tak yapın belki sorun düzelebilir.

Normalde bu tür sorunlarla modlama yapılınca karşılaşılıyor ve sürekli amd kartlarda sorun çıkıyor.
Üzüldüm şu an neden olmuyor ki.
Bende de 2 tane RX 580 vardı code 43 sorunu veriyordu elimden çıkardım çok şükür.
Belki bir tık saçma gelebilir ama yaptığınız sistemin BIOS'unu sıfırlamayı dener misiniz ben arada yapıyorum en azından teknik mi donanımsal bir sorun mu onu öğreniriz.
Hem parçaları falan da çıkar tak yapın belki sorun düzelebilir.
BIOS'u default ayarlara sıfırladım işe yaramadı. Hiçbir şey yokken aniden olması garip.

Sürücüyü DDU ile kaldırıp eski sürücü aklınızdaysa dener misiniz ama işlemleri manuel yapın AMD Radeon Software kurmadan.
Ayrıca AMD'nin mining için çıkardığı ekran kartı sürücüleri mevcut onları da bir araştırın?

Geri
Yukarı