550TL Kasa ve PSU önerisi

37samet3

Hectopat
600W PSU. Çok serin çalışan kasa. PSU da 80 plus olursa iyi olur. Kaliteli parça olsun bilindik marka. Gerçekten de serin çalışan kasa olsun.
Toplam 550 TL

Son düzenleyen: Moderatör:

Bilinen marka bilinen bir modeli güzel kasadır tercih edebilirsiniz.
Bu ürünü tavsiye edecektim. Hep ettim de ama bi arkadaş bazı olumsuzlukların olduğunu söyledi. Ama göze çarpan çok olumsuz yorum görmedim. Bu ürün başarılı ve ben de tavsiye ederim.

Bu ürünü tavsiye edecektim. Hep ettim de ama bi arkadaş bazı olumsuzlukların olduğunu söyledi. Ama göze çarpan çok olumsuz yorum görmedim. Bu ürün başarılı ve ben de tavsiye ederim.
Her ürünün bir artısı eksisi oluyor tabiki hocam. Mesela benim kasa çok iyi durduğu yerde ancak temizleme zamanı gelince canımı alıyor 13.5 kilo mesela :) Bakıp artıları eksilerinden fazlaysa alma taraftarıyım bu yüzden :)

Önerdiğiniz kasanın arka tarafında egzoz fan bulunmuyor diye biliyorum bir arkadaşa almıştık ve işlemci sıcaklığı egzoz fan olmadan inanılmaz derecelere çıkıyordu. O kasayı alıyorsanız bir tane egzoz fanı almanızı tavsiye ederim.

Önerdiğiniz kasanın arka tarafında egzoz fan bulunmuyor diye biliyorum bir arkadaşa almıştık ve işlemci sıcaklığı egzoz fan olmadan inanılmaz derecelere çıkıyordu. O kasayı alıyorsanız bir tane egzoz fanı almanızı tavsiye ederim.
Fan bölümü varda fan varmı bilmiyorum tabiki technopat da bu kasayla kurmuşlardı bakmak lazım.

@Bitflex
Her yerde aynı satılmıyor olabilir. Siz yine de alacağınız satıcı ile iletişime geçerseniz daha sağlıklı olur. Eğer yoksa da egzoz fan fiyatları 70 TL civarından başlayıp, işinizi görecek bir egzoz fanı max. 100 TL'yi bulur. Seçim size kalmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı