550TL'ye Corsair HS35 alınır mı?

• Konuyu başlatan Snts
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 97

Snts

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir süredir HS35'i araştırıyorum, genel olarak malzeme yapısı ve diğer özellikleri hakkında şikayet olsa da bu fiyata alınabilir mi diye düşünmedim değil. Tasarımını da beğendim. Bu fiyata alınır mı? Alınmazsa başka tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırılmasıyla meşhur bu kulaklık, her sefer kırıldığında garanti gönderirseniz 2 yıl civarı yeter size. Onun dışı iyidir.
Evet o tür yorumları çok gördüm ancak çok zorlamadan kullanırsam bu fiyata iyi olur gibi düşündüm. Bu kulaklıkta tek jak, benim laptop da tek jak. Tek jak ile bağlantı sağlayınca mikrofon çalışıyor mu acaba?

Kırılmasıyla meşhur bu kulaklık, her sefer kırıldığında garanti gönderirseniz 2 yıl civarı yeter size. Onun dışı iyidir.
Bir de bu kulaklık hakkında bir fikriniz var mı? Ya da anlıyorsanız özellikleri nasıl?

Hocam ben bu ürünü aldım zaten ancak CS2’de mikrofon basınca 2-3 saniyelik donuyordu oyun. Bir de bilgisayarın performansı da düşüyordu. Bluetooth kulaklığımda bunu 1 kez tek yaşadım o da geçti bi süre sonra ama bu kulaklıkta hiç gitmiyordu. Belki kulaklıktan ziyade oyunla alakalıdır bilmiyorum ama H2002P’yi iade ettim. Başka öneriniz varsa bu fiyata kadar açığım.

Hocam ben bu ürünü aldım zaten ancak CS2'de mikrofon basınca 2-3 saniyelik donuyordu oyun. Bir de bilgisayarın performansı da düşüyordu. Bluetooth kulaklığımda bunu 1 kez tek yaşadım o da geçti bir süre sonra ama bu kulaklıkta hiç gitmiyordu. Belki kulaklıktan ziyade oyunla alakalıdır bilmiyorum ama H2002P'yi iade ettim. Başka öneriniz varsa bu fiyata kadar açığım.

Bütçe arttırma şansınız varsa Razer BlackShark v2X bakın. Gene de bu bütçelere ne var diye bakacağım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı