550W PSU 2600X ve 5500XT için yeterli mi?

E.kartim 130 w istiyormus
Tek ürün içindir, işlemcisi felan da var, öyle bir ekran kartlı sistemin öyle istemesi imkansız öyle istemesi imkansız, sisteminizi internetten almayacaksanız oradaki görevlilere sorun, ama 650w yetecektir, vatan bilgisayardan baktım ekran kartınız
265 w istiyor,
işlemciniz vs dahil olacak 650w PSU alın,
Benim aldığım PSU örnek vermek isterim, Sharkoon 650w Gold yarı modüler PSU, ama şuan stokta yok eğer bunu bulursanız bunu alabilirsiniz, rampage, gamepower gibi ürünler almayın.

Pardon alttaki ekran kartı nitro modeliymiş.
SAPPHIRE RADEON™ RX 5700 XT NITRO+GDDR6 8GB 256Bit AMD Radeon RGB Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Tek ürün içindir, işlemcisi felan da var, öyle bir ekran kartlı sistemin öyle istemesi imkansız öyle istemesi imkansız, sisteminizi internetten almayacaksanız oradaki görevlilere sorun, ama 650w yetecektir.
Ya bn tekno biyotiktenhespladim toplam hepsi 450 w falan ediyor bende 550w var fakat hani birsure sonra bi 8 likram daha alcam ve 2 fan daha alacağım ondan dedim belki yetmez diye
Tek ürün içindir, işlemcisi felan da var, öyle bir ekran kartlı sistemin öyle istemesi imkansız öyle istemesi imkansız, sisteminizi internetten almayacaksanız oradaki görevlilere sorun, ama 650w yetecektir, vatan bilgisayardan baktım ekran kartınız
265 w istiyor,
Benim aldığım PSU örnek vermek isterim, Sharkoon 650w Gold yarı modüler PSU, ama şuan stokta yok eğer bunu bulursanız bunu alabilirsiniz, rampage, gamepower gibi ürünler almayın.

SAPPHIRE RADEON™ RX 5700 XT NITRO+GDDR6 8GB 256Bit AMD Radeon RGB Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Benimki 4gb birde pulse oc
Ya bn tekno biyotiktenhespladim toplam hepsi 450 w falan ediyor bende 550w var fakat hani birsure sonra bi 8 likram daha alcam ve 2 fan daha alacağım ondan dedim belki yetmez diye

Benimki 4gb birde pulse oc
265 w istiyor,

Reis benim ekrank artinin guc tuketiminde 130 w yaziyor ya

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı