5700 XT yeşil ekran

Aer.
Aerocool 750W 80+ Gold KCAS

Bende 750W 80 Gold var genede oluyor.

Bir önceki mesajımı okuyun. Ezberledim artık hepsini.

Sizde çift kablo deneyin ayrı ayrı belki kurtarır. Aerocool markasından PSU almam aldırmam. Geçmiş olsun.

Alırken herkes iyi dedi aerocoola bende gittim garanti olsun diye 80 plus gold aldım.

Alırken herkes iyi dedi aerocoola bende gittim garanti olsun diye 80 plus gold aldım.

1200W Kcas Bronze bile ancak iki hat ayrı çekince düzgün çalıştırdı. Sizde deneyin şemada ki gibi belki tam stabil olur sistem.

Bende bu şekilde kablolar ne yapmam gerek, oradakileri değiştirdim hala öyle

Dosya Ekleri

• a933efe4-3a24-4c67-bc15-d9a34a632320.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 51
Bende bu şekilde kablolar ne yapmam gerek, oradakileri değiştirdim hala öyle
Dostum benim ekran kartı pcı e girişleri de böyleydi siyah ekran alıyordum PSU değiştim iki gündür almıyorum.

Dosya Ekleri

• InkedEkran Kart Girişi2_LI.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 43
Dostum benim ekran kartı PCI'e girişleri de böyleydi siyah ekran alıyordum PSU değiştim iki gündür almıyorum.

PSU kötü degil ki Gold sertifikalı Aerocool 750W 80+ Gold KCAS kötü marka değil bir sürü kişiden bilgi aldım alırken

Merhaba, bende yeni bilgisayar aldım ekran kartım RX 5700 XT oyunlarda ya da başka bir yerde yeşil ekran gidip geliyor ya da en az 2 saniye ekranda kalıp bilgisayar yeniden başlıyordu az önce stres testi yaptım ve ekran kartını birazda olsa zorlamaya başlayınca olduğunu fark ettim. Şu anki durumumdan dolayı 2 hafta sonra servise gönderebileceğim. Aynı sorunu olanlarada tavsiyem şu her ne kullanıyorsanız en düşük ayarlarla idare etmeye çalışın ben öyle yapıyorum şu an. Saygılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…