580 TL numpadsiz mekanik klavye önerisi

Bütçe
580

Ateş ve su mu oynayacaksın ki yön tuşlarına ihtiyacın olsun? Ayrıca bu bütçeye TKL bile zor. :D

Kronik sorunlu bir klavyeyi neden öneriyorsunuz? Ayrıca arkadaş Numpadsiz istemiş.

Anlayamadım gitti. Biri Rampage öneriyor biri Gamepower. Ağzı olan konuşuyor.

Ateş ve su mu oynayacaksın ki yön tuşlarına ihtiyacın olsun? Ayrıca bu bütçeye TKL bile zor. :D

Anlayamadım gitti. Biri Rampage öneriyor biri Gamepower. Ağzı olan konuşuyor.
Kalite önemli değil kısmını okuyamıyor musunuz yoksa görmüyor musunuz anlamış değilim ki ciddi bir şekilde bunu al, şunu yap bunu yap demedim, eli olan yazıyor :D
Gamepower evet kötü ve iğrenç bir klaye fakat bu bütçeye bu kalitesizlikte bir klavye? Ayrıca bu TechnoPatçılar neden gamepower'a anti anlamadım. Adama gidip 1000tllik klavye ben de atmasını bilirim fakat kronik dediğiniz klavye 2-3 yıl sonra bozulmaya başlıyor haberiniz olsun
Kronik sorunlu bir klavyeyi neden öneriyorsunuz? Ayrıca arkadaş Numpadsiz istemiş.
Numpad yok gördüğün gibi. Üstteki yazdığımın ilk cümlesini üstüne alınabilirsin.

Kalite önemli değil kısmını okuyamıyor musunuz yoksa görmüyor musunuz anlamış değilim ki ciddi bir şekilde bunu al, şunu yap bunu yap demedim, eli olan yazıyor :D
Gamepower evet kötü ve iğrenç bir klaye fakat bu bütçeye bu kalitesizlikte bir klavye? Ayrıca bu technopatçılar neden Gamepower'a anti anlamadım. Adama gidip 1000TL'lik klavye ben de atmasını bilirim fakat kronik dediğiniz klavye 2-3 yıl sonra bozulmaya başlıyor haberiniz olsun.

O fiyata kaliteli klavyeler var ki? Kronik sorunlu bir klavye nasıl 2-3 yıl sonra bozulabilir? Zaten geneli hatalı dostum tuş basmama gibi sorunları var. Saçma sapan 5 ay kullanacağı şey için 600 lira ödemektense adamakıllı bir şeye 600 lira ödemek çok daha mantıklı. Gamepower leş gibi bir marka ayrıca. Alanında kalsaydı iyi olurdu bile diyemiyorsun alanı yok çünkü. Saçma sapan şeyler üretip duruyorlar sertifikalı olduğunu iddia eden C4 PSU'ları da biliyoruz :D

O fiyata kaliteli klavyeler var ki? Kronik sorunlu bir klavye nasıl 2-3 yıl sonra bozulabilir? Zaten geneli hatalı dostum tuş basmama gibi sorunları var. Saçma sapan 5 ay kullanacağı şey için 600 lira ödemektense adamakıllı bir şeye 600 lira ödemek çok daha mantıklı. Gamepower leş gibi bir marka ayrıca. Alanında kalsaydı iyi olurdu bile diyemiyorsun alanı yok çünkü. Saçma sapan şeyler üretip duruyorlar sertifikalı olduğunu iddia eden C4 PSU'ları da biliyoruz :D
O fiyata kaliteli klavye yok demedim. Kronik sorunlu klavyeyi video atayım mı? Şu an 3 veya 4.yılı sadece 4-5 tuşu (aktif kullanmayacağın) bozuk veya basmıyor. Leş marka olduğunu kabul ediyorum kalitesiz dedim zaten. Kronik sorunları belkisonra çıkmıştır bilmem, ben ilk çıktığı zamanlarda aldım belki de bu yönden şanslıyımdır fakat kalitesiz kaliteli demedim. Alanında kalsaydı niye diyeyim, öyle cümle kurmadım.

Kalite önemli değil kısmını okuyamıyor musunuz?

O fiyata kaliteli klavye yok demedim. Kronik sorunlu klavyeyi video atayım mı? Şu an 3 veya 4.yılı sadece 4-5 tuşu (aktif kullanmayacağın) bozuk veya basmıyor. Leş marka olduğunu kabul ediyorum kalitesiz dedim zaten. Kronik sorunları belkisonra çıkmıştır bilmem, ben ilk çıktığı zamanlarda aldım belki de bu yönden şanslıyımdır fakat kalitesiz kaliteli demedim. Alanında kalsaydı niye diyeyim, öyle cümle kurmadım.

Videosunu atayım demenden bilgin olmadığı anlaşıldı. Kronik sorunlu klavyede sana denk gelmemiştir 100 kişiden 1ine denk gelmiyor belki de. Ki sende de var 4-5 tuş ne demek? Ayrıca gerisinin benim kendi yorumum olduğunu okuyamıyor musunuz anlayamıyor musunuz? :D

Videosunu atayım demenden bilgin olmadığı anlaşıldı. Kronik sorunlu klavyede sana denk gelmemiştir 100 kişiden 1ine denk gelmiyor belki de. Ki sende de var 4-5 tuş ne demek? Ayrıca gerisinin benim kendi yorumum olduğunu okuyamıyor musunuz anlayamıyor musunuz? :D
"Alanında kalsaydı iyi olurdu bile diyemiyorsun alanı yok çünkü" dediğiniz kısma söyledim, çünkü böyle bir şeyi akıl etmeden diyememezlik yapamam Bilgin yok derken? Senden çok klavye alıp kullanmışımdır ve söküp inceleyip modlamışımdır emin ol. Kronik sorunlu klavye denk gelmedi diye bir şey yok. Patçılar biraz garip, başta gamepower över bazıları kronik der hemen gömerler. Evet kroniktir, doğrudur. Bana denk gelmedi. 4-5 tuş da çok normal 3-4 sene oldu, üzerine bolca su, süt ve içecek döktüm ki şahsen iyi dayandı işkence ettim çünkü hiç önemsemedim kötü klavye diye.

Geri
Yukarı