5GHz interneti nasıl 2.4GHz olarak kullanabilirim?

Menigmays

Hectopat
Komşumun 5GHz bandında olan internetine bağlanmak istiyorum fakat laptopum 5GHz desteklemiyor. Kablosuz olarak router veya Access Point yardımıyla 5GHz interneti yakalayıp kablo yardımıyla laptopuma interneti taşımak istiyorum. 5GHz kablosuz bağlantısını yakalayıp 2.4GHz bandında bana internet sağlayabilecek modem, router veya Access Point arıyorum. Önerebileceğiniz bir ürün veya bu işlemi yapmak için daha kısa bir yol var mı?
Not: Komşumun interneti sadece 5GHz yayın yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Komşumun 5GHz bandında olan internetine bağlanmak istiyorum fakat laptopum 5GHz desteklemiyor. Kablosuz olarak router veya Access Point yardımıyla 5GHz interneti yakalayıp kablo yardımıyla laptopuma interneti taşımak istiyorum. 5GHz kablosuz bağlantısını yakalayıp 2.4GHz bandında bana internet sağlayabilecek modem, router veya Access Point arıyorum. Önerebileceğiniz bir ürün veya bu işlemi yapmak için daha kısa bir yol var mı?

Keenetic City model cihazı alırsınız 5 GHz'ye bu cihaz ile bağlanır tekrar 2.4 yayın açabilir ve PCni bağlarsın.

Ya da 5 GHz destekli bir Wi-Fi adaptör alır direk bağlanırsın.

5 GHz desteklemiyorsa zaten 2.4 GHz özelliğinde 1 adet daha Wi-Fi olacak ona bağla.

Yeni konular

Geri
Yukarı