6.000₺ günlük işler ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
6.000 ₺

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, iyi forumlar.
Üniversitedeki kuzenim masaüstü bilgisayarı yurttan eve, evden yurda taşıması zor olduğu için dizüstü bilgisayar alacak. Bilgisayar ile Office programları kullanıp, CS:GO gibi çok sistem istemeyen oyunlar oynayacak. Laptopta istediği Intel 9. nesil, AMD 4. nesil altına düşmemesi ve ekran kenarlarının ince olması. Tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Maalesef bütçeyi arttırmanız gerekir aksi halde sistemi çok kötü bilgisayarlar var ama Monster laptop öneririm indirime girdiğinde 5000 TL'ye düşen bilgisayarları bile oluyor.

Maalesef bütçeyi arttırmanız gerekir aksi halde sistemi çok kötü bilgisayarlar var ama Monster laptop öneririm indirime girdiğinde 5000 TL'ye düşen bilgisayarları bile oluyor.
Malzeme kalitesi çok düşük diyorlar ayrıca ısınma sorunu varmış Monsterların.

Malzeme kalitesi çok düşük diyorlar ayrıca ısınma sorunu varmış Monster'ların.

Ben Monster'i kullanıyorum malzeme kalitesi güzel soğutması hiçbir laptopta yok Turbo fan açıldığında Full ayarlarda Watch Dogs oynarken 80'den 75 73'e düşürüyor.

Ben Monster'i kullanıyorum malzeme kalitesi güzel soğutması hiçbir laptopta yok Turbo fan açıldığında Full ayarlarda Watch Dogs oynarken 80'den 75 73'e düşürüyor.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Biraz daha araştıracağız ve önümüzdeki indirim dönemlerinde satın alacağız.

Geri
Yukarı