₺6.000 Küçük Ekranlı Telefon Tavsiyesi

Bütçe
6000

rwX

Kilopat
Selam arkadaşlar. Hala güncel sayılabilecek, tercihen Android, küçük ekranlı (5.8 inçe kadar) telefon arıyorum. Büyüklüğüne belki alışırım diye aldığım Samsung Galaxy A52 kullanıyorum gerçekten güzel bir cihaz ama yok arkadaş ekranı fazla büyük ve tuğla gibi hissettiriyor. Cihaz olarak dediğim gibi pek bir şey bulamadım sanırım sadece Apple tarafında bu tarz güncel cihaz var. Fakat Android tarafında çok sık kullandığım elim ayağım gibi olan bazı uygulamalar, özellikler var ve bunların iOS'te muadili yok. Stremio, YouTube Vanced gibi. Bu yüzden ilk tercihim kesinlikle Android ama güzel seçenek yoksa iOS'e yönelmeyi deneyebilirim. 6000 TL'ye kadar bütçem var tavsiyelerinizi bekliyorum.

Selam arkadaşlar. Hala güncel sayılabilecek, tercihen Android, küçük ekranlı (5.8 inçe kadar) telefon arıyorum. Büyüklüğüne belki alışırım diye aldığım Samsung Galaxy A52 kullanıyorum gerçekten güzel bir cihaz ama yok arkadaş ekranı fazla büyük ve tuğla gibi hissettiriyor. Cihaz olarak dediğim gibi pek bir şey bulamadım sanırım sadece Apple tarafında bu tarz güncel cihaz var. Fakat Android tarafında çok sık kullandığım elim ayağım gibi olan bazı uygulamalar, özellikler var ve bunların IOS'te muadili yok. Stremio, YouTube vanced gibi. Bu yüzden ilk tercihim kesinlikle Android ama güzel seçenek yoksa IOS'e yönelmeyi deneyebilirim. 6000 TL'ye kadar bütçem var tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam Android tarafinda kucuk ekran yok iPhone SE 2020 oneririm icerisindeki işlemci hala bir telefondaki en guclu işlemci ve iOS daha stabil calisiyor, fakat bircok ozelligi kaybedersiniz ekrani daha kotu bu arada YouTube iOS'ta da var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer bulabilirseniz ve 2.el alabilirseniz iPhone 12 mini olabilir. Ama 2.el alırken yüz yüze görüşerek alın cihazı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Hala güncel sayılabilecek, tercihen Android, küçük ekranlı (5.8 inçe kadar) telefon arıyorum. Büyüklüğüne belki alışırım diye aldığım Samsung Galaxy A52 kullanıyorum gerçekten güzel bir cihaz ama yok arkadaş ekranı fazla büyük ve tuğla gibi hissettiriyor. Cihaz olarak dediğim gibi pek bir şey bulamadım sanırım sadece Apple tarafında bu tarz güncel cihaz var. Fakat Android tarafında çok sık kullandığım elim ayağım gibi olan bazı uygulamalar, özellikler var ve bunların iOS'te muadili yok. Stremio, YouTube Vanced gibi. Bu yüzden ilk tercihim kesinlikle Android ama güzel seçenek yoksa iOS'e yönelmeyi deneyebilirim. 6000 TL'ye kadar bütçem var tavsiyelerinizi bekliyorum.
Android'lerin geneli A52 boyutlarında artık. Dediklerinize uyan tek telefon iPhone SE 2020. Bütçe artarsa iPhone 12 Mini.

Yeni konular

Geri
Yukarı