6.000 TL bütçe ile oyun ekipmanları önerisi

Bütçe
6000
Ajazz'ın numpad olan klavyesini görmüştüm, ama marka olarak pek bir bilgim olmadığı için emin olamadım. Ajazz iyi midir? Ayrıca, M800 ultra fiyat olarak fena gelmedi, fakat kablosuz bir ekipman daha önce kullanmadığım için biraz tedirginim. Tepkime süresinde falan bir sıkıntı olur mu? Ya da pili hızlı biter mi?
Pil değil şarj ediyorsunuz ürünü. Fare olarak 600Mah olanı alırsanız şarj konusunda sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Ajazz iyidir bende de o attığım ürün var baya memnunum. Kablosuz gecikme sorunu yaşamıyorum klavye de, farede de yaşayacağınızı sanmam.

Pil değil şarj ediyorsunuz ürünü. Fare olarak 600Mah olanı alırsanız şarj konusunda sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Ajazz iyidir bende de o attığım ürün var baya memnunum. Kablosuz gecikme sorunu yaşamıyorum klavye de, farede de yaşayacağınızı sanmam.
Anladım teşekkür ederim. Peki sizce G502 X mi yoksa M800 Ultra mı almalıyım? Ajazz AK992, Razer Ortana V3'e göre daha iyi bir klavye mi?

Anladım teşekkür ederim. Peki sizce G502 X mi yoksa M800 Ultra mı almalıyım? Ajazz AK992, Razer Ortana V3'e göre daha iyi bir klavye mi?
AK992 daha iyi diyebilirim. G502 X hakkında fikrim yok. Mouse olarak şekilleri karşılaştırın elinize uyanı alın derim daha önemli bir etken. Eloshape sitesinden mouse şekillerini karşılaştırabilirsiniz.

AK992 daha iyi diyebilirim. G502 X hakkında fikrim yok. Mouse olarak şekilleri karşılaştırın elinize uyanı alın derim daha önemli bir etken. Eloshape sitesinden mouse şekillerini karşılaştırabilirsiniz.
Tamamdır, bütçemi biraz aştı ama Ajazz AK992'nin kırmızı anahtarlısını alacağım. Delux M800 Ultra güzelmiş 4k falan desteklemesi hoşuma gitti, Corsair HS80 biraz şans işi gibi, ses kalitesi ve mikrofon olarak güzel, ama kafa ayarı olmaması biraz üzdü. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı