6.000 TL ekran kartı önerisi

Sapphire RX 6600 alabilirsin 5600 TL, bende şuanda bu kart ile RX 6700XT arasında kalıyorum normalde 6700 alırdım ama bütçemi biraz aşıyor ama düşünücem. Benim sana önerim RX 6600 dediğim gibi.

Maalesef.

İndirime girerse alırım. Sapphire nasıldır?
Saphire de aslında iyidir ama biraz farkla msi var. Daha da çıkarsan asus var. Tam 6000 lira bandında msi da var ve gayet de kalitelidir. Dersin ki ben 6000'in üstüne çıkarım. O zaman asus almanı tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Maalesef.

Şuan MSI kullanıyorum.Max 60 derece gördü yük altında fakat Asus ile arasında 5 derece fark var.Sapphire max yük altında 75'i görenler olmuş.Karar sizin hocam.

Maalesef.

MSI MECH 2X serisi ile alakalı termal ped sorunu var diyen birisi vardı.Bu modelde öyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım tabi açıp kontrol etmedim ama görebildiğim kadarıyla termal pedi bulunuyordu ki zaten birçok kişi MSI MECH 2X serisinin RX 6600 sıkıntı çıkarmadığını belirtir.Diğer modellerde genelde kötü bir soğutmaya sahip bir seri.

MSI MECH 2X serisi ile alakalı termal ped sorunu var diyen birisi vardı.Bu modelde öyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım tabi açıp kontrol etmedim ama görebildiğim kadarıyla termal pedi bulunuyordu ki zaten birçok kişi MSI MECH 2X serisinin RX 6600 sıkıntı çıkarmadığını belirtir.Diğer modellerde genelde kötü bir soğutmaya sahip bir seri.
Bende şu an rx6600 mech 2x var. Boşta sıcaklığım 46-47 derecelerde. Ben ısınma ve ped sorunu olduğunu düşünmüyorum

Saphire de aslında iyidir ama biraz farkla msi var. Daha da çıkarsan asus var. Tam 6000 lira bandında msi gayet de kalitelidir. Dersin ki ben 6000'in üstüne çıkarım. O zaman asus almanı tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı