6.000 TL hazır sistem önerisi

Bütçe
6000

Oguzhanx06

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar. LoL, PUBG, Valorant, CS:GO gibi FPS oyunlarını oynayacağım hazır sistem almak istiyorum 6kya kadar bütçem vardır yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ekran kartı olmadan APU sistem alabilirsin. AMD Ryzen sonunda G yazan işlemciler oluyor. Hem bahsettiğin oyunları rahat oynatır. Hem de sonradan para olunca iyi bir ekran kartı takılabilir ben öyle yapmıştım.

İkinci el düşünür müsünüz?

• Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Ön bilgilendirme yükümlülüğü yerine getirilmezse cayma hakkı süresi 1 yıla çıkmaktadır.
  • Cayma hakkının bazı istisnaları vardır. Örneğin, çabuk bozulabilen ve son kullanma tarihi geçebilecek mallar ya da tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır.
Yanlış konuya mesaj atmışım, kusura bakmayın.

İkinici el düşünür müsünüz?

• Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Ön bilgilendirme yükümlülüğü yerine getirilmezse cayma hakkı süresi 1 yıla çıkmaktadır.
  • Cayma hakkının bazı istisnaları vardır. Örneğin, çabuk bozulabilen ve son kullanma tarihi geçebilecek mallar ya da tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı kullanılamamaktadır.
Evet hocam 2.el de olabilir bilgisayar içeriği nedir

Yeni konular

Geri
Yukarı