6.000 TL oyun koltuğu tavsiyesi

Akaxeza

Centipat
Bütçe 6.5k. Günün 10-12 saati PC başında geçiriyorum. İlla oyun koltuğu olmasına da gerek yok ofis koltuğu da olur fakat deri olmaması tercih sebebi. Birkaç model buldum fakat kararsız kaldım. Varsa daha iyi bir öneriniz ona da bakabilirim. Kredi kartına taksitle alacağım o yüzden 6-9 taksit olması ve vade farkı olmaması en büyük önceliğim.

Çoğunluk markus öneriyor fakat bu sırt kısmın fileli olması beni çok endişelendiriyor çabuk deforme olacakmış gibi ya da hemen gidecekmiş gibi bir his veriyor. Bazılarının dediklerine göre de garanti 10 yıl değil 3 yılmış.

Hawk Gaming Chair Future
Hawk Gaming Chair Fab V5
Seduna Thunder Pro Fab
Seduna Blade Mood Fab
MARKUS

Bütçe 6.5k. Günün 10-12 saati PC başında geçiriyorum. İlla oyun koltuğu olmasına da gerek yok ofis koltuğu da olur fakat deri olmaması önceliğim. Birkaç model buldum fakat kararsız kaldım. Varsa daha iyi bir öneriniz ona da bakabilirim.

Çoğunluk markus öneriyor fakat bu sırt kısmın fileli olması beni çok endişelendiriyor çabuk deforme olacakmış gibi ya da hemen gidecekmiş gibi bir his veriyor. Bazılarının dediklerine göre de garanti 10 yıl değil 3 yılmış.

Hawk Gaming Chair Future
Hawk Gaming Chair Fab V5
Seduna Thunder Pro Fab
Seduna Blade Mood Fab
MARKUS
Seduna ve markus'a para vermem alırsam Hawk-Exvega alırım o fiyata.

Hawk benim önerimdir şahsen, kumaşını vesaire çok seviyorum. şöyle bir link bırakayım...

Xdrive veya rampage konusuna kaymayı hiç istemiyorum. Ama kıyaslama yapacaksak xdrive daha iyi bence.
Hocam o modelin kumaş kalınlığı çok mu ince yoksa fotoğraftan dolayı mı öyle gözüküyor. Future tercih arasına sokma sebebim de kumaş kalınlığıydı

Bütçeyi çok zorlamak istemediğimden Hawk Gaming Chair FAB V5 satın aldım. Teşekkürler yorumlarını paylaşan arkadaşlara.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı