6.000 TL'ye i3 8100 RX 570 sistem nasıldır?

alihan123

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Radeon RX 570 8 GB.
Intel i3-8100
DDR4 3200 MHz RAM 8X2.
240 GB SSD.
Geri kalan Power kasa filan her şey icinde içinde 4 tane soğutucu var şu an cihaz elimde soğutması filan ıyı tanıdıktan alıyorum alınır mı?
Bir de Windows güncelleme yaptı ama ayrıyeten yeni sürüm ekran kartı drıver indireyim mi ve nereden indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon RX 570 8 GB.
Intel i3-8100
DDR4 3200 MHz RAM 8X2.
240 GB SSD.
Geri kalan Power kasa filan her şey icinde içinde 4 tane soğutucu var şu an cihaz elimde soğutması filan ıyı tanıdıktan alıyorum alınır mı?
Bir de Windows güncelleme yaptı ama ayrıyeten yeni sürüm ekran kartı drıver indireyim mi ve nereden indirebilirim?
Furmark testi yapın sıcaklıkları izleyin öyle alın. İşlemciyi strese sokun.

Furmak bilmiyorum ama şu an Valorant açtım 30 40 dk dir sıcaklık 4 çekirdekte 60 gormuyor bile aradi Max sıcaklık iyi mi sizce. Ve sıcaklık ıyıyse alınır mı? Uygun mudur?

Ekran kartınızı FurMark adlı programdan strese sokarsınız, sıcaklıkları sağlıklı bir kartsa 80i geçmemeli. Valorant stress uygulaması değil ki gerçek değerleri öğrenesiniz.

Ekran kartınızı FurMark adlı programdan strese sokarsınız, sıcaklıkları sağlıklı bir kartsa 80i geçmemeli. Valorant stress uygulaması değil ki gerçek değerleri öğrenesiniz.

Tamam teşekkürler deneyeceğim.

Geri
Yukarı