6.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bu xiaomi haterlığını da anlamış değilim😃 ne yapıyor yani siz gece uyurken şarjdayken icloud hesap bilgilerinizi sunucuya mı yolluyor nedir yani.

Babam Redmi 5a kullanıyor. Çatır çutur çalışıyor halen telefon. 2017 çıkışlı telefon.

Benimki desen Honor 7c. Çatır çutur çalışıyor. 2018 çıkışlı telefon.

Kullanıcı da çok önemli teknoloji konusunda. Kimisi var modern telefonu bir iki senede hurdaya çıkarıyor kimisi üstünden 5 yıl da geçse kullanıyor.
Çok haklısın hocam ben de bugün telefonumu değiştirdim, diğer telefonum Honor 8X di ve gayet memnundum beni hiç üzmedi, hatta bana iyi bile dayandı. Kaç kez kılıfsız şekilde düşürdüm sayısını bilmiyorum.. sağlam telefonmuş, fakat bana fazlasıyla hizmet etti artık emekli olsun dedim.

Hater kelimesinin anlamını biliyor musunuz?
Asıl siz Apple haterısınız galiba.
Ben herhangi bir sebep göstermeksizin önermiyorum ya da sevmiyorum demiyorum. Kanıt göstererek söylüyorum. Bu konuda da kanıtları doğrular nitelikte hem yerel hem küresel bir sürü içerik mevcut. Kısa bir araştırmayla denk gelmek çok kolay.

Fahiş fiyatlı ürünlere resmen tapanların, her türlü gizliliği yasal yoldan ihlal ettiği halde vazgeçemeyip ikinci eline koşan kitlenin ürününü belli kanıtlar göstererek fikir belirtmek eğer ''hater''lıksa evet öyle de diyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı