6.000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Şu anda bunları yazarken elim ayağım titriyor.. O kadar paraya yazık olacak.
GSKILL 8GB SniperX Orman Kamuflaj DDR4 3000Mhz CL16 1.35V Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (1X eğer bütçemi 100 TL aşarım dersen 8X2 yapabilirsin)
EVEREST X-MESH 3x120mm RAINBOW FANLI USB 3.0 Mini Tower GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (Bu fiyat bandında iyi bir kasa yok, Xigmatek Helios'a da bakabilirsin)
LENOVO D24F-10 23.6'' 144Hz 1MS(MPRT) LED MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (Sadece İzmir Optimum'da var ancak sipariş ile getirtebilirsiniz)
6000 TL'ye böyle bir sistem almak bence hiç mantıklı değil. Eğer İstanbul'da yaşıyor iseniz. Sinerji ve İtopya'dan sistem dizebiliriz.

Ne aldınız tam olarak hocam?
Sistem:

Monitör:

Sistem:

Monitör:

Hayırlı olsun acele etmesenizde keşke kdv indirimi bekleseydiniz. İmzamdaki sistemi 6.590 TL'ye Kasa + Monitör olarak dizmiştim. Monitör vatandan aldım. Diğer parçalar ayrı yerlerden. Şimdi ki fiyatları görünce iyi ki 4 ay önce almışım diyorum. İnşallah kur düşerde fiyatlar biraz olsun çekilir. Şu sistemleri yurtdışında beğenip almıyorlar bile ama bizler aldıktan sonra ay ay taksit ödeyeceğiz diye korkuyoruz. Nereden kıssak diye hesap ediyoruz. Sistem gayet stabil gözüküyor. Zaten ileride upgrade yapacak olsanız bile direkt toplu olarak satıp yeni sistem dizersiniz. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Hayırlı olsun Ace'le etmesenizde keşke KDV indirimi bekleseydiniz. İmzamdaki sistemi 6.590 TL'ye Kasa + Monitör olarak dizmiştim. Monitör Vatan'dan aldım. Diğer parçalar ayrı yerlerden. Şimdi ki fiyatları görünce iyi ki 4 ay önce almışım diyorum. İnşallah kur düşerde fiyatlar biraz olsun çekilir. Şu sistemleri yurtdışında beğenip almıyorlar bile ama bizler aldıktan sonra ay ay taksit ödeyeceğiz diye korkuyoruz. Nereden kıssak diye hesap ediyoruz. Sistem gayet stabil gözüküyor. Zaten ileride upgrade yapacak olsanız bile direkt toplu olarak satıp yeni sistem dizersiniz. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Sistem arkadaşım için alındı ve beklemek istemedi. Dolayısıyla çok alternatifimiz yoktu. Yoksa kendim için toplasaydım KDV indirimi ya da Gaming gece indirimlerini beklerdim. Ama genede stabil bir sistem satın alındı. Teşekür ederim cevaplar için.

Sistem arkadaşım için alındı ve beklemek istemedi. Dolayısıyla çok alternatifimiz yoktu. Yoksa kendim için toplasaydım KDV indirimi ya da Gaming gece indirimlerini beklerdim. Ama genede stabil bir sistem satın alındı. Teşekür ederim cevaplar için.
Hayırlı olsun aktif değilmişim dün. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı