6.500 TL'ye kadar 55 inç 4K TV önerisi

• Konuyu başlatan fiu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

fiu

Hectopat
Yeni eve çıktım televizyona ihtiyacım var ve pek bilgim olmadığı için size sorum sizce ne almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Hayırlı olsun. Vestel almayın, Bu fiyat bandına bir tanıdığım da yeni evlendi ve Toshiba aldı. Tam model ismini hatırlamıyorum ama memnun olduğunu belirtti 55 inçti onunki de. Bilindik markalar tercih edin yazılım açısından uzun vadede sorun yaşamayın. Toshiba, Samsung, LG ya da Philips öneririm.

LG 10+ senedir farklı bir modeli kullanıyoruz hiç sıkıntı çıkarmadı.

Hayırlı olsun. Vestel almayın, Bu fiyat bandına bir tanıdığım da yeni evlendi ve Toshiba aldı. Tam model ismini hatırlamıyorum ama memnun olduğunu belirtti 55 inçti onunki de. Bilindik markalar tercih edin yazılım açısından uzun vadede sorun yaşamayın. Toshiba, Samsung, LG ya da Philips öneririm.
Öncelikle hayırlı olsun, güle güle otur. Yalnızca TV olarak mı kullanacaksın yoksa konsol falan bağlama planın da var mı?

Eyvallah sağolun sadece TV ilerde belki konsol falan ama öncelikler arasında değil.

Arkadaşım bunu önerdi ama fikriniz var mi?

Eyvallah sağolun sadece TV ilerde belki konsol falan ama öncelikler arasında değil.

Arkadaşım bunu önerdi ama fikriniz var mi?
Attığım LG'yi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı