6 ay bedava Apple Müzik kodu kazanma

halilgkmn1905

Hectopat
Dün radyoda bir müzik çaldı bayağı hoşuma gitti ama şarkı yabancı olduğu için bir türlü şarkıyı bulamadım. Ben de hemen Shazam'ı indirdim dinletirdim, sunucuda hata vardı galiba bulamadı. Sonra ayarlara girdim, Apple Music bağlan eklentisi vardı oraya tıklayınca bir de ne göreyim Shazam bana 6 ay boyunca kullanacağım bir kod verdi ve Apple Müzik 6 ay bana ücretsiz oldu. Bu arada Kredi Kartı veya herhangi bir şey istemiyor. Belki bunu bilen arkadaşlar vardır, bilmeyen arkadaşlara da bir hediye olur.

Dosya Ekleri

• C7D542E3-DDF4-4F4A-9F5A-6490E64C7F52.png
    C7D542E3-DDF4-4F4A-9F5A-6490E64C7F52.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 444
  • D8BE2F89-FC1B-4B1F-A8EE-0BE8B854D152.png
    D8BE2F89-FC1B-4B1F-A8EE-0BE8B854D152.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 366
Son düzenleyen: Moderatör:
3 aylık ücretsiz deyip 6 ay vermesi beni biraz düşündürdü. Herhangi bir kredi kartı bilgisi girmediyseniz sorun yok tabii.

Bana da 4 aylık deneme önerdi. Deneme süresi bitince yenileneceğini yazmışlar. AppStore’da kredi kartı bilginiz varsa, ödemeyi oradan kesebilir.
Yok hocam zaten özellikle yazdım Kredi Kartı gibi bir şey yazmıyor.Normalde Apple Müzik 3 ay ücretsiz sunuyor ama Kredi kartı istiyordu. bide şunu unutum;Ayarlar:İTunes ve App Store giriş yaptıktan sonra Apple Kimliği olan yere basın orda kimliğimi göster diyor,sonra ordan aboneliklerime tıklayıp iptal ederseniz yine 6 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Kredi Kartınız kayıtlı olsa bile herhangi bir ücret kesmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı