6 ay geçmesine rağmen sesim çıkmıyor

ZOAX

Decapat
Merhabalar, 13 yaşıma girdiğimde sesim kısılmıştı. Yani ses çıkmıyordu, ağız, kulak, burun gittim doktor ses tellerim sarkmış dedi. Yaklaşık 6 ay düzelecek dedi, 6 ay geçmesine rağmen düzelmedi ve tekrar gideceğim acaba sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 13 yaşıma girdiğimde sesim kısılmıştı. Yani ses çıkmıyordu, ağız, kulak, burun gittim doktor ses tellerim sarkmış dedi. Yaklaşık 6 ay düzelecek dedi, 6 ay geçmesine rağmen düzelmedi ve tekrar gideceğim acaba sorun nedir?
Korkutmak gibi olmasın ama, doğal olarak düzelmiyor ise, ilaçlar ve belirli tedavi yöntemleri uygulanılır, onlar da işe yaramaz ise ameliyat olabilir.

Hocam teşhisi koydum, şu anda size ilaç yazıyorum (!). Biz ne bilelim yahu, doktor muyuz? Tekrar gidin, gerekirse devlet olmasın.
Bakın bu cevaplar beni deliye çeviriyor, ya kardeşim arkadaş konuyu belki tecrübesi olan ve bu tarz bir şey yaşamış, görmüş insanlardan fikir almak için açıyor. Bu tarz agresif cevaplar vermeyin ne geçiyor aklınızdan, haddinizi bilin.

Bakın bu cevaplar beni deliye çeviriyor, ya kardeşim arkadaş konuyu belki tecrübesi olan ve bu tarz bir şey yaşamış, görmüş insanlardan fikir almak için açıyor. Bu tarz agresif cevaplar vermeyin ne geçiyor aklınızdan, haddinizi bilin.
Agresif? Ben gayet sakin ve normal bir cevap yazdım. Ne bilelim hocam biz arkadaşın problemi ne, neden burada soruyor profesyonel değiliz bir şey değiliz çoğumuz.

Agresif? Ben gayet sakin ve normal bir cevap yazdım. Ne bilelim hocam biz arkadaşın problemi ne, neden burada soruyor profesyonel değiliz bir şey değiliz çoğumuz.
İşte sorun da burada, "Biz ne bilelim yahu" bir şey hakkında bir bilgin yoksa yazmanada gerek yok demektir, bilgisi ve tecrübesi olanlan yazacaktır zaten. Konuyu açan kişi ben olsam "Hocam teşhisi koydum, şu anda size ilaç yazıyorum (!)" bu beni gerçekten sinirlendirirdi, zaten bir hastalığa sahibim fikir alıp rahatlamak için konu açıyorum, karşılaştığım cevaba bak. Objektif düşünün.

Doktora tekrar gidip öğrenmen daha sağlıklı olur. Ama sorun biraz ciddi gözüküyor geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı