6 bin TL Gaming Laptop Önerisi

Eren Taranoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi bayramlar diliyorum. Sizin yardımınıza ihtiyacım var. Ben bu sene üniversiteye geçtim o yüzden bir laptop alacağım 6 bin TL bütçem var. Oyun oynamayı seven birisiyim ama o kadar ağır oyunlar oynamam. Marka tercihim yok size bırakıyorum hangi marka iyiyse siz bilirsiniz. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Bence bu 6k ya alınabilecek en iyi laptop. İndirim var şuan Vatan da, 14 Ağustosta bitiyor alıcaksan elini çabuk tut.
Veya inteli tercih etmek istersen

Buraya yazmam ne kadar doğru bilemiyorum bende 2 sene önce msı gl72 6qf 641tr modelini almıştım hala kullanıyorum memnunum bu sürecte atamam yapıldı göreve başladım ve artık masaüstüne geçme vaktim geldi diye düşünüyorum ve sistemi topladım leptop uda satmayı düşünüyorum eğer düşünürsen iletişime geçelim yanlış anlaşılmak istemem tavsiye ettiğimden bulabilirsen 0 ını al beni hiç üzmedi

Bence bu 6k ya alınabilecek en iyi laptop. İndirim var şuan Vatan da, 14 Ağustosta bitiyor alıcaksan elini çabuk tut.
Veya inteli tercih etmek istersen
İntel veya AMD takıntım yok ama AMD hep kötü diyorlar sizce nasıl bir de 8 gb Ram yeter mi?
Buraya yazmam ne kadar doğru bilemiyorum bende 2 sene önce msı gl72 6qf 641tr modelini almıştım hala kullanıyorum memnunum bu sürecte atamam yapıldı göreve başladım ve artık masaüstüne geçme vaktim geldi diye düşünüyorum ve sistemi topladım leptop uda satmayı düşünüyorum eğer düşünürsen iletişime geçelim yanlış anlaşılmak istemem tavsiye ettiğimden bulabilirsen 0 ını al beni hiç üzmedi
Teşekkür ederim 2.el düşünmüyorum.

Yeterli fakat bir kaç sene sonra ram eklemesi yaparsın çok basit bir işlem.
Peki ya sence bu laptop nasıl normalde bütçemin üstünde ama doğum günü indirimi olduğu için 6300 e geliyor eğer hepsiburada 7000 TL ya kadar bütçem olabilir sizinde başka tavsiyeniz var mı?

Peki ya sence bu laptop nasıl normalde bütçemin üstünde ama doğum günü indirimi olduğu için 6300 e geliyor eğer hepsiburada 7000 TL ya kadar bütçem olabilir sizinde başka tavsiyeniz var mı?
Saçma pahalı. Aynı laptobun aynı satıcısının şöyle bir ilanı daha var. Tamamen aynı özellikleri var. Bu tür satıcılara güveniyorsanız şimdi ki attığım laptobu alabilirsiniz, ben önermiyorum bu tarz satıcıları. Ayrıca orjinal windowsu yok fakat sorun teşkil etmiyor.
Siz sanırsam 16Gb almak istiyorsunuz. Ağır oyunlar oynamadığınızı belirtmişsiniz size 8gb ram hayli hayli yeter. 8gb üstü ram ihtiyacı olan oyunları da oynayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınızı çok rahat görecektir 8gb. Kalkıp ta 2 tane oyun birden oynayacağım demediğiniz sürece her oyunu oynayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı