6 Bin TL monitörlü PC toplama

Bütçe
6000
Arkadaş gayet güzel bir sistem toplamış. Açıkçası bilgisizce yorum yapmanız beni çok güldürdü. Teşekkür ediyorum beni güldürdüğünüz için :D Bu arada umarım savunmaya devam etmezsiniz kendinizi. Devam ederseniz çok komik görüntüler çıkacak ortaya :D Şurada çok fena koptum:
1600349708840.png

6000 TL paraya Apacer SSD ve Zalman kasa hoş olmamış.
Neden olmasın? Bileşenleri üst seviyede tutmak Zalman bir kasa almak mantıklı. Hava sirkülasyonu F/P kasalardan bir tanesi. Ve bu SSD′nin zaten kronik sorunu yok. High Power′da kaliteli bir PSU.
Bilmiyorsanız, gidin araştırın. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Neden olmasın? Bileşenleri üst seviyede tutmak Zalman bir kasa almak mantıklı. Hava sirkülasyonu F/P kasalardan bir tanesi. Ve bu SSD′nin zaten kronik sorunu yok. High Power′da kaliteli bir PSU.
Bilmiyorsanız, gidin araştırın. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Tamamdır daha gerek yok hallettim ben eyvallah herkese.

Kardeşim şimdi INNO3D apacher High Power sende biliyorsunku kronik sorunları olan urunler yani illa 1660'ın en dandiği olacagına 1650'nin en kalitelisi olsun benim düşüncem boyle.

Koydugum her parça kendi alanıdan en iyi markalar içinde.
Söylediğiniz markaların hepsi kaliteli markalar ve kronik sorunları olan ürünler değil. Yanlış bilgilendirme yapmayın. Daha markaları bilmeden yorum yapıyorsunuz. Biraz araştırıp sonra konuşun bari.
6000 TL paraya Apacer SSD ve Zalman kasa hoş olmamış.
Evet, kasa belki düşük kalmış olabilir ama Apacer SSD ne alaka onu anlamadım. Apacer, SSD ve RAM konusunda yurt dışında fazlasıyla popüler olan fakat Türkiye'de daha değeri bile bilinmeyen bir markadır. Bana kalırsa her türlü bütçede kullanılabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı