6 bin TL tablet önerisi

Sol İnvictus

Hectopat
Arkadaşlar merhaba herkese. 4-6 bin TL bandında kalemi genel kullanım amaçlı olan F/P tablet arıyorum fakat bir türlü karar veremedim ve tabletlerden de çok anlamıyorum.

Dikkatimi çekenler bu linkteki tabletler ama sizlerin görüşlerini de merak ediyorum. Varsa daha F/P olan önerilerinizi şimdiden çok teşekkür ederim.

Geçtiğimiz hafta Huawei Matepad aldım 6.800 TL'ye oldukça memnunum hocam. Ben acele ettiğimden dolayı birazcık fazla ödedim ama internetten biraz daha uyguna bulabilirsin. Kalem yerine klavyesi var, işimi çok kolaylaştırdı. Amazon'dan da buna uygun bir kalem buldum 300 TL bandında, bir arkadaşım kullanıyormuş. Onun kalemi deneyip onu da almayı planlıyorum.

İkinci el garantili iPad 9 öneririm.
Teşekkür ederim hocam bi bakayım

Geçtiğimiz hafta Huawei MatePad aldım 6.800 TL'ye oldukça memnunum hocam. Ben acele ettiğimden dolayı birazcık fazla ödedim ama internetten biraz daha uyguna bulabilirsin. Kalem yerine klavyesi var, işimi çok kolaylaştırdı. Amazon'dan da buna uygun bir kalem buldum 300 TL bandında, bir arkadaşım kullanıyormuş. Onun kalemi deneyip onu da almayı planlıyorum.

Teşekkür ederim hocam bütçeyi biraz aşıyor gibi ama bir bakayım buna da.

Geri
Yukarı