6 bin TL'ye kadar tablet bilgisayar önerisi

Zaten amiral gemilerinden farkı olmasa fiyat farkı da olmazdı hocam manasız bir yorum. Şahsen özellikle güvenlik için Samsung'tan başka Android bir cihaz kullanmam. Zaten Android'de Avrupa menşeili Nokia gibi firmalar da kalmadı, LG de çekildi. Sadece Samsung ve Çinli firmalar var ve özellikle Çin gibi kapalı bir ülkede üretilen cihazlarda güvenlik konusunda Samsung kadar emin olamıyorum.

Ben olsam almışken Tab s9 Fe alırım. Samsung dex ve monitöre bağlanma özelliği var. Type-C hub ile bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. DEX özelliği ile Android ortamında Windows'a yakın bir deneyim yaşıyorsunuz. Tablet-bilgisayar olarak istediğiniz ürünü nitelendirdiğiniz için sizin isteğinize daha yakın.
1.si bilgileriniz yanlış, s9 Fe'de mevcut olan dex hiçbir şekilde bilgisayara bağlanıp kullanılamıyor, cihaza özel kısıtlaması getirildi.
2.si arkadaş her şey dahil bütçesini belirtmiş, sen olsan ne alırsını sormuyor burada sana, kaldı ki önerdiğin cihaz bütçesinin 2 katı.
3.sü, iki cihazda da hemen hemen aynı kapasitede batarya ve donanım var, eğer Honor 120hz bir ekrana bile neredeyse 2 katı kullanım süresi verebiliyorsa bunu Samsung da verebilir, ama istemedikleri için vermiyorlar, bunu da "Amiral gemilerden bir farkı olmalı zaten" diyerek normalleştiremezsiniz.

1.si bilgileriniz yanlış, s9 Fe'de mevcut olan dex hiçbir şekilde bilgisayara bağlanıp kullanılamıyor, cihaza özel kısıtlaması getirildi.
2.si arkadaş her şey dahil bütçesini belirtmiş, sen olsan ne alırsını sormuyor burada sana, kaldı ki önerdiğin cihaz bütçesinin 2 katı.
3.sü, iki cihazda da hemen hemen aynı kapasitede batarya ve donanım var, eğer Honor 120hz bir ekrana bile neredeyse 2 katı kullanım süresi verebiliyorsa bunu Samsung da verebilir, ama istemedikleri için vermiyorlar, bunu da "Amiral gemilerden bir farkı olmalı zaten" diyerek normalleştiremezsiniz.
Siz de gördüğüm kadarıyla Apple kullanıyorsunuz ve emsallerine göre çok daha pahalı. Tabii ki Samsung almanın da kendince Apple gibi bir külfeti var. Ek olarak ben "amiral gemilerinden farkı olmalı" derken yine Samsung içerisindeki kıyastan dedim çünkü cümleye Samsung'la girmişsiniz. Aynı bağlamda kalmış yani.

Batarya konusunda 2 kat kadar abartılı bir fark olamaz. Varsa atar mısınız kanıtını?

Bütçe konusunda kendini ne kadar zorlayacağını bilmiyoruz ve ben yine de opsiyonu varsa öneri veriyorum. Belki sigara parası vardır ondan kısar bilemem. Eğer opsiyon varsa düşünebilir.

Son düzenleme:
Siz de gördüğüm kadarıyla Apple kullanıyorsunuz ve emsallerine göre çok daha pahalı. Tabii ki Samsung almanın da kendince Apple gibi bir külfeti var. Benim dediğim DEX zaten bilgisayara bağlanmıyor biliyorum, monitöre bağlıyorsunuz zaten. Windows ile çalışan DEX zaten kullanılmayacak kadar kasıyor.

Batarya konusunda 2 kat kadar abartılı bir fark olamaz. Varsa atar mısınız kanıtını?

Bütçe konusunda kendini ne kadar zorlayacağını bilmiyoruz ve ben yine de opsiyonu varsa öneri veriyorum. Belki sigara parası vardır ondan kısar bilemem. Eğer opsiyon varsa düşünebilir.
-Kanıtını yukarıdaki videoda attım.
-Hayır monitöre de bağlayamıyorsunuz, lütfen insanlara özelliklerini bilmediğiniz cihazları önermeyin, para kolay kazanılmıyor.
-Hem Samsung hem Apple kullanıyorum, Honorla hiçbir bağım olmamasına rağmen objektif şekilde öneriyorum, burada marka seviciliği yapan biraz siz oluyorsunuz.
-Konu belli bütçe belli, ben de Ipad pro 2TB almak isterim ama bütçesi 6000 olan adama gidip dalga geçer gibi bunu öneremem, kaldı ki birçok farklı konuda ben kendim s9 Fe önerdim, fakat bütçesi 10.000 olan insanlara, ayrıca önerirken de cihaz hakkında bilgi sahibi olmanız önemli, yanlış bilgiler vermeyin.

-Kanıtını yukarıdaki videoda attım.
-Hayır monitöre de bağlayamıyorsunuz, lütfen insanlara özelliklerini bilmediğiniz cihazları önermeyin, para kolay kazanılmıyor.
-Hem Samsung hem Apple kullanıyorum, Honorla hiçbir bağım olmamasına rağmen objektif şekilde öneriyorum, burada marka seviciliği yapan biraz siz oluyorsunuz.
-Konu belli bütçe belli, ben de Ipad pro 2TB almak isterim ama bütçesi 6000 olan adama gidip dalga geçer gibi bunu öneremem, kaldı ki birçok farklı konuda ben kendim s9 Fe önerdim, fakat bütçesi 10.000 olan insanlara, ayrıca önerirken de cihaz hakkında bilgi sahibi olmanız önemli, yanlış bilgiler vermeyin.
Abi benim marka seviciliğim yok. Benimki biraz mecburiyet. Eskiden telefon piyasasına Avrupa firmaları hakimken şu an tek bir marka bile kalmadı, LG de çekildi. Opsiyon ya Çinli ya da Samsung. Çin devleti ve hükümetinden dolayı orada sağlıklı işleyen bir yapı yok. Marka tercihinde Apple ve Samsung arasında kalırım fakat Android ekosisteminde Samsung'tan başka bir çıkar yol göremiyorum. Yorum zaten bunlar herkes katılacak diye bir şey yok. Sizin benim gibi ananonimlik düşkünlüğünüz yoksa başka tercihler yapabilirsiniz.

Dex'i kendi içerisinde çalıştırıyor ancak harici monitöre bağlanamıyor sanırım. Bu konuda özür dilerim çünkü Tab s7 FE çalıştırıyordu. Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için. Eski sürüm desteklerken daha gelişmiş sürümün desteklememesi şaşırtıcı. Ancak zaten monitör kullanımı da biraz ekstrem bir durum. Bluetooth klavye ve mouse alırsınız laptop gibi kullanırsınız.

Ben hala aynı marka altında sanıyorum ya :D. Özelliklerine şimdi baktım da, çok fark yokmuş ki aslında.
İki tablet bilgisayarı karşılaştırırken baktığım en önemli şey ekrandır. Ekran konusunda çok daha iyi Honor. Bu sebeple aralarında bayağı fark var.

1.si bilgileriniz yanlış, S9 FE'de mevcut olan DeX hiçbir şekilde bilgisayara bağlanıp kullanılamıyor, cihaza özel kısıtlaması getirildi.
3.sü, iki cihazda da hemen hemen aynı kapasitede batarya ve donanım var, eğer Honor 120Hz bir ekrana bile neredeyse 2 katı kullanım süresi verebiliyorsa bunu Samsung da verebilir, ama istemedikleri için vermiyorlar, bunu da "amiral gemilerden bir farkı olmalı zaten" diyerek normalleştiremezsiniz.

Kısıtlama değil s9FE Type-C 2.0 kullanırken s7FE de ve diğer s serilerinde Type-C 3.0 kullanılıyor. 2.0 zaten HDMI ile monitör bağlama desteklemiyor.

Geri
Yukarı