6 GB Ethereum mining ne zaman biter?

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Bu yaz 6 GB bir kart ile madencilik işine girmeyi düşünüyorum. 6 GB kartlar tahmini ne zaman kazım yapamamaya başlar?

Ağ bu hızda büyümeye devam ederse 14 Nisan 2024'te dagsize 6GB'yı aşacak ETH için. O zaman kadar eth devam eder mi bir de öyle bir soru var tabii.

Ağ bu hızda büyümeye devam ederse 14 Nisan 2024'te dagsize 6 GB'yı aşacak ETH için. O zaman kadar ETH devam eder mi bir de öyle bir soru var tabii.

Ethereum miningi için önerdiğiniz bir kanal veya site var mı?

Bulut madenciliğinden bahsediyorsanız ETH değil de tron doge yatırılan siteler popülerdir ama risklidir fakat açıldığı gibi yakalarsanız ve biraz reklamı yapıldıysa koydunuzun 2 katıdan bile fazla alabilirsiniz.

Tek kart ile yapıcağını tahmin ettiğim için 2miners havuzunu öneririm. Hangi marka kart kullanıcağını bilemediğim için miner öneremiyorum.

Tek kart ile yapıcağını tahmin ettiğim için 2miners havuzunu öneririm. Hangi marka kart kullanıcağını bilemediğim için miner öneremiyorum.

ASUS NVIDIA GTX 1060 veya P106-100.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…