6 Pin PSU'ya RX 570 Takmak

Crusta

Decapat
Öncelikle merhaba. Benim bilgisayara yeni ekran kartı aldım. Asus RX 570 ama PSU'da 6 pin kablo var. Bu ekran kartına 2 molexi 8 pine çeviren kablo alsam enerjisini karşılar mı? Yanma gibi sorunlar olur mu?
Bir de 6 pin to 8 pin mi, 2 molex to 8 pin mi, 2 sata to 8 pin mi? (PSU'daki 4+4 pini ekran kartına takıp CPU'ya 2 molex to 4 pin yapmak mı bu olur mu acaba?) Hangi seçenekte sorun olmaz? Teşekkürler iyi forumlar.

Sistem:
* i7 4790
* Asus RX 570
* Aerocool Vx500

Son düzenleyen: Moderatör:
Başıma gelen olayı anlatayım sana ilk.500W CM bir PSU vardı elimde.80+ sertfikası olmayan.O dediğin molexten güç alarak denedik.RX 570 üst kısmındaki led lambaları kırmızı yandı normalde beyaz olması gerekiyor.PSU amperi yeterse kullan benim psu amperi yetmediği için yeni psu aldım ama güçlü bir kart kullanıcaksın gücünü psudan aldığı için pek iyi olmaz en yakın zamanda psu almaya bak ama dedim gibi bir dene eğer kırmızı led beyaz yanarsa bir süreliğine low ayarlarda oyna sonradan iyi bir psu alarak kartın gücünü kullan.

İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı