6. sınıfta 40 gün devamsızlık ile sınıfta kalınır mı?

Devamsızlık ve Türkçe ortalamasının 70 altı olmasından dolayı şube öğretmenler kurulu toplanacak ve senin sınıfı geçip geçmeyeceğin hakkında karar verecekler. Yüksek ihtimalle de geçirirler.

Konu sahibinin özel durumundan kaynaklı falan olabilir, direkt böyle bir çıkarımda bulunmanız çok yanlış.

Bunu yargılamak size mi düşüyor? Arkadaşımız daha küçük. Arkadaşın sorusuna cevabınız varsa verin yoksa yazmayın saçma sapan şeyler.

Edit: Cevap verdiğim mesajlar silindi...

Konu sahibinin özel durumundan kaynaklı falan olabilir, direkt böyle bir çıkarımda bulunmanız çok yanlış.

Bunu yargılamak size mi düşüyor? Arkadaşımız daha küçük. Arkadaşın sorusuna cevabınız varsa verin yoksa yazmayın saçma sapan şeyler.

Hocam sayın moderatörlere bildirdim sağ olsunlar hemen ilgileniyorlar onlara buradan çok teşekkür ediyorum. İnsanların hayatını hele hele Türkiye'de yaşayan bir genç nesilin hayatını bilmeden eleştirmek kimsenin haddine değil.

Arkadaşlar devamsızlığım 40 ve Türkçe ortalaması 46 kalır mıyım? 6.sınıf.

Öğretmenlerin ile iyi geçinmey ve elinden geleni yapmaya bak. Böyle erken bir sınıfta bırakacaklarını sanmıyorum ancak sendeki çabayı fark etmeleri gerek. Umarım başarılı olursun.

Kalmazsın ben ortaokulda aynı şekil 40 gün devamsızlık yaptım bana bir kağıt imzalatmışlardı birşey olmadı ancak en fazla şök e gidersin yaramaz biri değilsen birşey olmaz ama şuan lisedeyim lisede böyle birşey yapma yoksa kötü sonuçlar alırsın.

Kalmazsın ben ortaokulda aynı şekil 40 gün devamsızlık yaptım bana bir kağıt imzalatmışlardı birşey olmadı ancak en fazla şök e gidersin yaramaz biri değilsen birşey olmaz ama şuan lisedeyim lisede böyle birşey yapma yoksa kötü sonuçlar alırsın.
İnşallah kalmam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı