60 Hz laptopa 144 Hz ekran bağlamak

asiye tekçe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim 60 Hz laptopum var. GTX 1660 Ti ve işlemci olarak AMD Ryzen 7 3750h with Radeon Vega Mobile GFX 2.30 GHz var. 144 Hz bir ekran alsam acaba sağlar mı? Oyun içi genel olarak 140-170 arası FPS alıyorum. Ama arada 87-90'a düşüyor.

144 FPS aldığınız sürece kullanabilirsiniz. Ama HDMI üzerinden falan bağlayacaksanız 144Hz desteklemesi lazım girişinizin.

144 Hz bir monitör bularak önce denemelisin.

144'e kadar kaç FPS alırsan onu gösterir. 90 alıyorsan 90. Ayarları kısarak FPS arttırabilirsin.

Kimse araştırmadan cevap vermiş, aynı sorundan dolayı bende araştırma yapıyorum. Eğer ekran kartın 144 Hz destekliyorsa 144 alabilebileceğini söylediler. 60Hz olan laptopun kendi monitörü.

Konu sahibinin sistemi 144 FPS'ye uygun. Doğal olarak 144 Hz monitöre uygun anlamına geliyor. Hatta ve hatta DP kablosu alıp G-Sync açıp FPS düşmelerinde yırtılmayı minimuma indirerek oyunun keyfini daha çok çıkartabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…