60 Mbps internet Kick'te yayın izlerken donuyor

Arda_Kayimlar

Hectopat
Daha fazla  
60 Mbps internet var, pingim 2 değerinde ama Kick'te yayın izlerken 720P'de bile ha bire donmalar oluyor.

Kick'in kendi problemi hocam ben de yaşıyorum sürekli. Arada tarayıcıyı kapatıp açarak önleyebilirsin. Yabancı kaynaklarda da aynı problemi yaşayanlar var, ben araştırmıştım. Muhtemelen Kick betadan çıkınca düzelir.

techsupport@kick.com bu adrese durumu anlatan ingilizce mail at ve superonline a destek kayıdı açmalısınız. Superonline bant genişliği daraltması uyguluyor.

Kendine göre uyarlayıp gönderebilirsin.
"Hello, I am a kick user from Turkey. I use Superonline internet provider. My internet speed is 1000/50 mbps, but broadcasts constantly freeze. Many people using superonline experience this problem. It is likely that Superonline applied bandwidth throttling to kick.com. Can you help to solve the problem?"

Bana sadece bu sorunu araştırıyoruz falan dedi bant genişliği ile herhangi bir bilgi vermedi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…