60 TL 6 pinli fan önerisi

55superx

Megapat
Makaleler
2
6 Pinli bir kontrolcüm var, üzerinde 3 tane ARGB fan takılı ve buna 1-2 fan daha takmak istiyorum. Bütçem 60TL civarında. Mümkünse 30TL civarına 2 tane 120mm fan önerin ama olmazsa 60TL ile tek 120mm fan da önerebilirsiniz.

Fanların sessiz olması önemli. Ek olarak dediğim kontrolcüye uyumlu olursa, fan hızı ayarlayabiliyorum.

Son düzenleme:
P12 sesli diyorlardı, zaten bence fiyat olarak da çok fazla. Dark olan iyiymiş ama benim kontrolcü ve fanlar ARGB olduğu için acaba çalışır mı diye tereddüt ettim.

Ben en ucuz ARGB bunu buldum ama bu da fazla pahalı gibi geldi.

Fanın tipine rengine özelliklerine pek takılmayın asıl amacını unutmayın CFM değerine göre fan alın. Kasamda 2 tane 110CFM'lik fan var Stok fanla Ryzen 3400G boşta 26 yük altında 45 derece :)

Fanın tipine rengine özelliklerine pek takılmayın asıl amacını unutmayın CFM değerine göre fan alın. Kasamda 2 tane 110CFM'lik fan var Stok fanla Ryzen 3400G boşta 26 yük altında 45 derece :)
Öneriniz varsa bakmak isterim. Hız ayarı yapmak ve indirme yaparken tamamen durdurmak için 6 pin olmasını istiyorum yoksa RGB önemli değil, kasada yeterince RGB fan var.

Öneriniz varsa bakmak isterim. Hız ayarı yapmak ve indirme yaparken tamamen durdurmak için 6 pin olmasını istiyorum yoksa RGB önemli değil, kasada yeterince RGB fan var.

Şu anda stokta yok ancak bundan 2 tane kullanıyorum. Biri kasanın önünde diğeri arkada arka 900 RPM ile çalışıyor şu anda ve yaklasık 45-50 cm mesafeye kadar hava üflediğini hissedebiliyorum elimle.

Şu anda stokta yok ancak bundan 2 tane kullanıyorum. Biri kasanın önünde diğeri arkada arka 900 RPM ile çalışıyor şu anda ve yaklasık 45-50 cm mesafeye kadar hava üflediğini hissedebiliyorum elimle.

O model 140mm yapısı ile zaten benim kasaya uymazdı ama fan çok iyiymiş. Benim fanlar 1200RPM hızda 5-10 cm mesafeye kadar üflüyor. Haliyle kasa çok ısındığı için tepeye de fan takmak istiyorum.

Geri
Yukarı