60 TL bandında oyun önerisi

Sırf Steam üzerinden olmayacaksa Battlefield 4 Starter Edition ya da Battlefield 3 Limited + Premium Edition alabilirsiniz. Şahsen ben 4 tercih ederdim, hem 3'ten daha yeni hem de daha fazla kişi oynuyor.

Çoğunlukla tek oynayacağım gibi gözüküyor.
Steam'i tercih ediyorum aslında ama bakmaktan zarar gelmez teşekkürler
peki Titanfall 2 ve Destiny 2 forsaken DLC hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Titanfall 2 bayağı güzel geldi ama pvp bir muddet sonra sıkar mı bilemedim. Hem oyuncu sayısı maç bulmayı etkileyebilir. Keske daha fazla campaign olsaymış. Ama campaign olsun oynanışı olsun bayağı hoşuma gitti.
Diger yandan Destiny 2'yi gerçekten bayağı sevdim gerek acik dunya olusu gerek co-op ve pvpler çok güzel. Ama DLC değer mi bilemedim. Ne kadar değiştirir oyunu sonuçta bir loother- shoother oyunu. Yeni DLC'yle beraber oyundaki kucultmeye gidilecekmis DLCleri etkiler mi bilemiyorum gerci.

Son düzenleme:
Witcher 3 - 18 TL
Yakuza 0 - 15 TL
Journey - 18.75
Undertale - 6.12
Portal 1 - 3.70
Portal 2 - 3.70

Toplam 65.27 liralık oyun festivalı yaz tatilinin 1.5 ayını çok rahat doldurursun yanlız bunlar şu andaki steam yaz indirimlerindeki fiyatı 9 temmuzda indirimler bitecek bi an önce al kaçırma derim oynadıkların varsa yaz başka önereyim

Çoğunlukla tek oynayacağım gibi gözüküyor.
Steam'i tercih ediyorum aslında ama bakmaktan zarar gelmez teşekkürler
peki Titanfall 2 ve Destiny 2 forsaken DLC hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Titanfall 2 bayağı güzel geldi ama pvp bir muddet sonra sıkar mı bilemedim. Hem oyuncu sayısı maç bulmayı etkileyebilir. Keske daha fazla campaign olsaymış. Ama campaign olsun oynanışı olsun bayağı hoşuma gitti.
Diger yandan Destiny 2'yi gerçekten bayağı sevdim gerek acik dunya olusu gerek co-op ve pvpler çok güzel. Ama DLC değer mi bilemedim. Ne kadar değiştirir oyunu sonuçta bir loother- shoother oyunu. Yeni DLC'yle beraber oyundaki kucultmeye gidilecekmis DLCleri etkiler mi bilemiyorum gerci.
Titanfall 2 önerebilirim. Steam'e geldikten sonra oyuncu sayısında hayli artış oldu, en geç bir dakika içinde oyuna bağlanabiliyorsun.

Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi 60 TL'lik oyun önerebilir misiniz? Severek oynadigim oyunlar Destiny 2 ve Overwatch.

Oyundan beklentilerim: İyi ve akıcı hikaye, açık dünya, saatlerce oynayabileceğim, cok oyunculu ve popülasyonu yüksek, solo oynasam da sıkmayacak oyun arıyorum. Benim bulduklarim bunlar:

Titanfall 2 cok ovuyorlar.
Destiniy 2 (Yeni oynamaya basladim ve çok sevdim.) Forsaken DLC
Fallout 76
Rainbow Six Siege (Çok sevmedim ama arkadaşlarım oynuyor.)
Sea of Thieves farklı ama buna da bakabilirim.
Her ne kadar saçma gelecek olsa da Epic Games üzerinde Life is Strange aşırı ucuza gidiyor ki hala Epic Coupon duruyorsa Hem LiS 1 hem LiS 2 alır kuponla daha da ucuza getirirsiniz max 70-80 TL tutar diye düşünüyorum. Ayrıca oyun öyle bi sarıyor ki yapacağınız her hamle sizin sonunuzu belirliyor ilk oyunun ilk bölümü Steam üzerinde ücretsiz alıp deneyebilirsiniz fakat Spoiler vermek gibi olmasın ama oyun sonrasında başlıyor hem komik hem hüzünlü bir hikayesi var. Sırf tüm sonları görmek için aralıksız 9-10 saat oynamışlığım vardır :D

Geri
Yukarı