60 TL kulaklık önerisi

eren2662

Hectopat
Daha fazla  

Bu iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisini almalıyım veya 60 TL bandında önerebileceğiniz başka kulaklık var mı?

Snopy SN-GX7 CRAZY diğerinden daha iyi bence.
Diğeri biraz daha sıkıntılı gözüküyor 2 3 saatlik kullanımda diğeri daha fazla ağrı yapar.
Ama şunu söylemeliyim iki kulaklık içinde çok bir beklentin olmasın fiyat performansa göre fena değiller sadece. Yani 1-2 yıldan fazla gideceğini sanmıyorum hatta 1 yılı buldıktan sonra ses vermemeye başlayacağına inanıyorum.

1 sene benim için tam istediğim süre aslında malum seneye üniversite sınavına gireceğim. Üstteki daha iyidir diyorsun yani teşekkür ederim.

Hadron 1137 modelini öneririm.
Seçtiğiniz kulaklıkta mikrofon sanırım çıkmıyor sesinizi yükseltmeniz gerekebilir konuşurken ve sırf ışıklı diye 3-4 ay dayanan bir markayı önermem.

1 sene benim için tam istediğim süre aslında malum seneye üniversite sınavına gireceğim. Üstteki daha iyidir diyorsun yani teşekkür ederim.
Seneye kolay gelsin ben bu yıl yeterince çalıştım artık dinlenmek istiyorum zaten 1 haftadan az kaldı tyt ayt ye sana önerim bu yazı kendine göre ayarla yapabildiğince çalış. 1 haftada 1 günün yarım gününü kendine ayır mesela cumartesi günü öğleden sonra hiç bir şey yapma kendince takıl oyun olur müzik olur. Hangi alansın bilmiyorum ama Sayısalsan tyt sosyalı yazın hallet yoksa asla halledemiyosun. Sözelsen feni yazın hallet . Normalde daha söyleyecek çok şey var ama burası full dolar :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı