%60 veya TKL klavye önerisi

Yer
İzmir
400-700 TL civarı %60 veya TKL klavye arıyorum. 700 TL'nin üstüne mümkünse hiç çıkmayalım hatta 500-600 seviyeleri bütçeme çok daha uygun olur. Ayrıca şu anda da Rampage KBR-96 kullanmaktayım, değiştirmeye değer mi? 400 TL gibi bir fiyata 1.5 sene önce mi ne almıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klavyeniz ile ilgili bir probleminiz yoksa değiştirmeye gerek olmadığını düşünüyorum.
Masamı hem ders çalışmak hem de oyun oynamak için kullandığımdan klavye biraz büyük geliyor. Her defasında yana çekmek zorunda kalıyorum. Ayrıca Laptop kullandığım için klavyeyi de yanımda götürürken çantaya tam sığmıyor ve kullandığım ortamda siyah switch olduğu için hayli gürültü yapıyor.
Klavyeniz ile ilgili bir probleminiz yoksa değiştirmeye gerek olmadığını düşünüyorum fakat yine de siz bilirsiniz. Royal Kludge RK61 Mekanik Klavye 61 Tuşlar bluetooth 5.0 Kablolu Çift Mod RGB Oyun Klavye Bu iyi bir klavye diye biliyorum, umarım modeli karıştırmamışımdır.
Ayrıca hocam o biraz pahalı gibi. O bütçelere çıkacak olsam zaten büyük ihtimal bunu alırdım: https://www.hepsiburada.com/razer-b...lolu-klavye-p-HBCV00000144T1?magaza=Teknortak

Masamı hem ders çalışmak hem de oyun oynamak için kullandığımdan klavye biraz büyük geliyor. Her defasında yana çekmek zorunda kalıyorum. Ayrıca Laptop kullandığım için klavyeyi de yanımda götürürken çantaya tam sığmıyor ve kullandığım ortamda siyah switch olduğu için hayli gürültü yapıyor.

Ayrıca hocam o biraz pahalı gibi. O bütçelere çıkacak olsam zaten büyük ihtimal bunu alırdım: https://www.hepsiburada.com/razer-b...lolu-klavye-p-HBCV00000144T1?magaza=Teknortak
Evet hocam %60 piyasası genelde pahalı olur ki yurtiçinde bu piyasaya pek ilgi gösterilmiyor, kur da fırladı gitti TKL almanız daha mantıklı olacaktır ben sizin için araştırayım bulursam yazarım.

Evet hocam %60 piyasası genelde pahalı olur ki yurtiçinde bu piyasaya pek ilgi gösterilmiyor, kur da fırladı gitti TKL almanız daha mantıklı olacaktır ben sizin için araştırayım bulursam yazarım.
Ayrıca hocam Logitech G213'ün fiyatı normal midir? Hayatımda gördüğüm en kötü klavyelerden biri ve şu an 500 TL civarında satılıyor. Arkadaşım 1 sene önce 250-300 TL'ye mi ne almıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı