600.000 TL'ye kendin topla ile yapılan sistem nasıl olmuş?

çok fazla 60k sistem önerisi isteyen görüyorum bu zamana kadar 15 kişiye pc toplamış biri olarak bir öneri de bulunmuştm da sildi modlar

Onun yerine:

Soyle bir Tiny House alirim:

Sonra masa, televizyon, yatak koltuk her neyse alirim.
Ustune de bu sistemi alir hayatimi kurmus olurum.

DD seçeneklerde en pahalı tuşuna bastım eğer modlar mesajıma bakar ise çok güzel 60k lık sistem yaptm cidden müthiş oldu DDR5 bir 2k sistem topladım klavye mouse monitör dahil

DD seçeneklerde en pahalı tuşuna bastım eğer modlar mesajıma bakar ise çok güzel 60k lık sistem yaptm cidden müthiş oldu DDR5 bir 2k sistem topladım klavye mouse monitör dahil
umarım modlar düzeltir

DD seçeneklerde en pahalı tuşuna bastım eğer modlar mesajıma bakar ise çok güzel 60klık sistem yaptm cidden müthiş oldu DDR5 bir 2K sistem topladım klavye mouse monitör dahil.

Hocam anladığım kadarı ile PC toplama konusuna hakimsiniz size bir sorum olacak yeri mi bilmiyorum ama sorayım yine de.

RX570 ekran kartım.
A320M a Pro anakartım.
Ryzen 5 2600 işlemcim var.

10k bütçem var işlemci anakart yükseltmeyi düşünüyorum ne önerirsiniz?
Oyun oynuyorum yayın ve edit işleri ile de uğraşıyorum.

Harbiden aşırı mantıklı.

hocam yerli milli ana kart olan b450m s2h ya da b520 alabilirsin b450 nin türevleri ya da b550 alabilirsin işlemci olarakta ryzen5 5600x ryzen5 3600 ryzen5 5500 alabilirsin

tiny hous güzelmiş lan
1 dönüm arsa üstüne bunu alsak oh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…