600-650 TL 2.el ekran kartı önerisi

Yeni sistem toplayacağım için eski parçaları satmayı düşünüyordum, Asus Dual 1060 3gb modelini düşünürsen, bu arada İstanbul'da mı oturuyorsun bilmiyorum, verebilirim ama şuan için Minimum 800 gibi bir rakam öngörüyorum. Aklında bulunsun.
Not: 1 yıl daha garantisi devam ediyor, kartta da herhangi bir sorun yok, faturalı ve tüm parçaları eksiksiz kutu içeriği tam. 2017 yılında aldım yanlış hatırlamıyorsam, çok da kullanmadım zaten.

Yeni sistem toplayacağım için eski parçaları satmayı düşünüyordum, Asus Dual 1060 3gb modelini düşünürsen - bu arada istanbul'da mı oturuyorsun - verebilirim ama şuan için Min 800 gibi bir rakam öngörüyorum ... Aklında bulunsun ...
Not : 1 yıl daha garantisi devam ediyor, kartta da herhangi bir sorun yok , faturalı ve tüm parçaları eksiksiz kutu içeriği tam ... 2017 yılında aldım yanlış hatırlamıyorsam , çok da kullanmadım zaten ...
Malesef hem fiyat yüksek hem de İstanbul da oturmuyorum
Güvenilir bir satıcıdan mining yapılmamış RX 570/470/480 bulabilirsen al. Bulamazsan GTX 1050 Ti, GTX 780 veya RX 560 alabilirsin.
GTX 780 düşündüm ama çok eski olduğundan hemen bozulur dediler. Ve saydığınız kartları satan güvenli bir satıcı biliyor musunuz?

Garantisiz ekran kartı almanızı kesinlikle önermem. Piyasada genelde fırınlanmış yada arızalı kartlar satılıyor. İndirimleri takip ederseniz bu kartı çok daha uygun fiyata alırsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı