600/650 Watt PSU Tavsiyesi

Lucie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
G750M güç kaynağım artık eskidiği için yeni ekran kartıma yeni güç kaynağı gerek duydum. Altı seneyi aşkın severek memnun kalarak kullandığım PSU'du kendisi. Tavsiye ettiğiniz ürün var mıdır?

Cooler Master'ın yeni güç kaynaklarında acaba fan sesi var mıdır? Daha doğrusu geçen gün arkadaşın H100i RGB Platinum sıvı soğutucusunun pompa üzerindeki ledleri yanmıyordu. Sebebi ise; eski PSU'larda sata kablosunun 3.3V sata kablosunun olmamasından kaynaklanıyordu. Ona tavsiye ettiğim CM MWE White 650W 80+ güç kaynağının yük altında fanın aşırı ses çıkartığını belirtti. Kendisi problem etmedi ama sesli konuşurken ben bile kulaklıklardan duyabiliyordum. Ve gerçekten gürültülü sesi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harika yorumlar! Thx. Şuan satılan popülar güç kaynaklarıymış söylediğniz ürünler. Yüksek ihtimal bu ürün alıcağım hem 80+Gold olmasından bu fiyata kaçmaz diye düşünüyorum. Gigabyte G750H 750W 80+ Gold 14cm Fanlı Yarı Modüler PSU Fiyatı

@Motionless IN White Size birşey sorucağım. MWE White 650W, yük altına girdiği zaman fanı çalışıyor öyle değil mi peki tam olarak kasadan sesi fark ediliyor mu? Arkadaşın traktör sesi çıkartıyor pubg'de onun yüzünden adamın sesini duyamıyorum. Yüksek ihtimal garantiye girer ama kendisi boşver diyor. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı