600-700 TL fare ve mouse pad önerisi

Yusuf Emirrr

Hectopat
Merhaba, şu an kullandığım mouse g102. 2 yıldır kullanıyorum. Elime de bir tık küçük gelmişti ama öyle kullanmaya devam ettim. Şu an kablosuz bir mouse almak istiyorum. G102'den biraz büyük bir mouse önerebilir misiniz? Pençe şeklinde kullanıyorum. Genelde FPS oyunları oynuyorum. Buna ek olarak kontrol mouse pad önerirseniz iyi olur. Bütçe 600-700 lira duruma göre esnetebilirim.

SteelSeries mouse pad almak yerine bunu alabilirsiniz. Çünkü SteelSeries ile aynı kalitedeler neredeyse. SteelSeries mouse pad almanızı önermem.

Daha kaliteli bir şey isterseniz Control-Speed arası dengeli bu padi öneririm. Ne hızlı ne yavaş çok iyi dengesi var. Yüzeyi de farklı mikro dokuma. SteelSeries gibi değil.

İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mouse olarak G305 önerecektim ancak G102 ile aynı boyuttalar yanlış bilmiyorsam o yüzden önermek istemedim yoksa G305 kalitelidir. Mouse önerisi olarak kablosuz istediğiniz için ve pençe tutuşa sahip olduğunuz için o bütçede ekstra bir öneri yapmak istemedim o yüzden.

Mouse pad olarak atmış olduğum modeli düşünün derim bu fiyata en iyisi o.

SteelSeries mouse pad almak yerine bunu alabilirsiniz. Çünkü SteelSeries ile aynı kalitedeler neredeyse. SteelSeries mouse pad almanızı önermem.

Daha kaliteli bir şey isterseniz Control-Speed arası dengeli bu padi öneririm. Ne hızlı ne yavaş çok iyi dengesi var. Yüzeyi de farklı mikro dokuma. SteelSeries gibi değil.

İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mouse olarak G305 önerecektim ancak G102 ile aynı boyuttalar yanlış bilmiyorsam o yüzden önermek istemedim yoksa G305 kalitelidir. Mouse önerisi olarak kablosuz istediğiniz için ve pençe tutuşa sahip olduğunuz için o bütçede ekstra bir öneri yapmak istemedim o yüzden.

Mouse pad olarak atmış olduğum modeli düşünün derim bu fiyata en iyisi o.

Rival 3 nasıldır G102ye göre.

Geri
Yukarı