600-700 TL'ye Telefon Önerisi

Lactuca Sativa

Kilopat
Arkadaşlar sizce 2.el bir iPhone 5 mi yoksa sıfır bir telefon mu almalıyım? Çok bir beklentim yok ancak iPhone kamerası beni biraz tatmin ettiği için mantıklı olan iPhone gibime geliyor. Onun harici sosyal medya ve alo demek dışında başka bir işime yaramayacak. Yani bu temel özellikleri karşılayabilen nasıl bir telefon tercih etmeliyim?

Arkadaşlar sizce 2.el bir iPhone 5 mi yoksa sıfır bir telefon mu almalıyım? Çok bir beklentim yok ancak iPhone kamerası beni biraz tatmin ettiği için mantıklı olan iPhone gibime geliyor. Onun harici sosyal medya ve alo demek dışında başka bir işime yaramayacak. Yani bu temel özellikleri karşılayabilen nasıl bir telefon tercih etmeliyim?
İlla iPhone diyorsan 5s alabilrsin lakin 0 diyorsan LG K8 2017 diyorum ama bence sıfır almak daha mantıklı her zaman ama dediğim gibi iPhone istiyorsan iphone al

2.el iPhone 5'lerin bataryalarının durumu çok kötü olacak, ani kapanmaları olucak. Sürekli yanında şarj aleti taşımak zorunda kalacaksın. Üstelik ekstra para verip batarya taktırmaya da değmez, niye ekstra para harcayasın.

F/P bir android telefon bak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı