600₺ kablosuz kulaklık öneresi

MertAli37

Decapat
Daha fazla  
Selam, yaklaşık 3 yıldır QCY T5 kullanıyorum ve artık bazı sorunlar yaşamaya başladım. 500-600₺ civarı bir kablosuz kulaklık önerebilirseniz sevinirim. Bütçemin üzerine biraz çıkabilirim şimdiden teşekkürler.

Selam, yaklaşık 3 yıldır QCY T5 kullanıyorum ve artık bazı sorunlar yaşamaya başladım. 500-600₺ civarı bir kablosuz kulaklık önerebilirseniz sevinirim. Bütçemin üzerine biraz çıkabilirim şimdiden teşekkürler.

Kulak üstü için JLab Audio Studio kullanıyorum, dip ses var biraz ama rahatsız edici değil bence.
Kulak içi için de: Anker Soundcore R50i TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kulak üstü için JLab Audio Studio kullanıyorum, dip ses var biraz ama rahatsız edici değil bence.
Kulak içi için de: Anker Soundcore R50i TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hocam ayrıca realme GT2 kullanıyorum ve telefonumla tam uyumlu olması için realme t100 almayı düşünüyorum ne dersiniz yoksa önerdikleriniz arasından xiaomi buds 3 mü almalıyım?

Hocam ayrıca Realme GT2 kullanıyorum ve telefonumla tam uyumlu olması için Realme T100 almayı düşünüyorum ne dersiniz yoksa önerdikleriniz arasından Xiaomi Buds 3 mü almalıyım?

Ben Buds 3Ü tercih ederim. ANC özelliği ile beraber çok daha avantajlı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı